Nowy mod do Fallouta 4 zmienia grę w skradankę

Pojawiła się nowa modyfikacja do Fallouta 4. Tym razem sama rozgrywka pozostaje bez zmian. Poprawione zostają mechaniki skradania się i zachowanie sztucznej inteligencji, co czyni grę podobną bardziej do Dishonored.

17 lipca 2022
Na skróty
  • Nowa modyfikacja do Fallouta 4 zmieniła istotne elementy rozgrywki.
  • Poprawione zostało skradanie i zachowanie sztucznej inteligencji.
  • Najbardziej frustrujące elementy naprawiono, nie zmieniając poziomu trudności mechanik.

Informacja o tym, że Fallout 4 ma dużo dostępnych modów, nie jest raczej niczym nowym. Grę możemy przerobić w niemal każdy sposób i zmienić każdą mechanikę. Najlepszymi modyfikacjami są jednak te, które nie zmieniają oryginału, ale go naprawiają lub ulepszają. Tym właśnie jest świeży mod poprawiający system skradania.

Fallout 4 z rozgrywką przypominającą Dishonored dzięki nowej modyfikacji

Fallout 4 w tym przypadku jako całość nie zostaje naruszony. Modyfikacja poprawia jedynie system skradania i wszystkie mechaniki związane z nim. Zmienione zostaje najbardziej frustrujące graczy zachowanie sztucznej inteligencji. W oryginale skradanie było możliwe, jednak nawet przy najmniejszym hałasie wszyscy wrogowie znali naszą pozycję.

Nie oznacza to jednak, że nie będą stanowić dla nas zagrożenia. Będą wiedzieć mniej, lecz nadal zostaną pewnym wyzwaniem. Sama rozgrywka przypomina bardziej Dishonored niż Fallouta i z pewnością fani skradanek docenią nową modyfikację.

UWaga! Gorące informacje!