fbpx

No Man’s Sky otrzymało nową aktualizację o nazwie Singularity. Co wprowadzono?

7 czerwca 2023,
18:12
Arek Grabowski
Grupa robotów z aktualizacji Singularity do No Man's Sky

Nowa aktualizacja do No Man’s Sky pod tytułem Singularity została udostępniona dziś na wszystkich platformach. Wprowadza ona przede wszystkim na korupcji sztucznej inteligencji oraz powstaniach robotów. Dodatkowo twórcy zawarli w niej pewne wskazówki dotyczące „głębszej historii, która nadejdzie”.

Aktualizacja występuje w formie kolejnej ekspedycji. Oznacza to ograniczone czasowo wyselekcjonowane doświadczenie, które kondensuje i przedstawia różne nowo wprowadzone oraz istniejące systemy z gry. W No Man’s Sky pojawia się swego rodzaju lista wyzwań opartych na progresji, gdzie występują także nagrody.

Co wprowadza aktualizacja Singularity do No Man’s Sky?

Rozszerzenie Singularity kontynuuje historię rozpoczętą w kwietniowej aktualizacji Interceptor. Gracze mają za zadanie zbadać głowy robotów, by zdobyć tajemnicze wskazówki. Według fanów oraz twórców wydarzenia z Singularity oraz poprzedniego rozszerzenia są częścią dłuższej narracji, która będzie rozgrywać się także w kolejnych aktualizacjach.

Najnowsza ekspedycja potrwa 5 tygodni, a gracze No Man’s Sky będą przez ten czas współpracować z Nadą i Polo, stałymi bywalcami kosmicznych anomalii. W rozszerzeniu będzie można zdobyć kolejne ekskluzywne nagrody oraz zestaw personalizacji postaci robota za ukończenie konkretnych wyzwań.

Aktualizacja jest dostępna już teraz dla wszystkich platform. Szczegółowe informacje dotyczące ekspedycji Singularity można zobaczyć na stronie internetowej twórców.