fbpx

Nintendo Direct już w przyszłym tygodniu? Tak sugerują plotki

6 lutego 2024,
17:00
Jacek Kowal

Kolejne Nintendo Direct może być tuż za rogiem. Czy transmisja odbędzie się już w przyszłym tygodniu?

logo Nintendo Direct

Od dawna w lutym dostajemy transmisję Nintendo Direct, w czasie której producent ujawnia swoje plany na nadchodzący rok. W tym roku nie będzie inaczej i według źródeł bliskich japońskiemu wytwórcy kolejny taki pokaz ma się odbyć już w przyszłym tygodniu.

Nintendo Direct już 15 lutego

Na forum ResetEra pojawił się wpis użytkownika Guaraná, który informacje o nadchodzącym pokazie miał uzyskać od przyjaciela pracującego dla Nintendo nad brazylijskimi i portugalskimi wydaniami niektórych tytułów.

Według niego prezentacja ma się odbyć w przyszłym tygodniu, a dokładnie 15 lutego. Wiadomość tę potwierdza także włoski outlet Universo Nintendo. Mieli oni słyszeć, że Nintendo planuje transmisje pomiędzy 12 a 15 lutego, więc coś może być na rzeczy.

Aktualnie czekamy na potwierdzenie tej daty ze strony samego Nintendo. Na ten moment nie wiemy także, co firma planuje pokazać w trakcie prezentacji. Wśród sugerowanych tematów znajdziemy między innymi nowe wiadomości na temat Metroid Prime 4 albo coś więcej o wyczekiwanych portach The Legend of Zelda: Twilight Princess, albo The Legend of Zelda: Wind Waker. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się już niedługo.