Niezwyciężony na najnowszym zwiastunie. Produkcja inspirowana bestsellerową powieścią Lema zachwyca?

W internecie pojawił się najnowszy zwiastun gry Niezwyciężony. Ten przedstawia losy głównych bohaterów, którzy próbują wydostać się z obcej planety. Produkcja oparta jest na motywach bestsellerowej powieści Stanisława Lema.

14 października 2021

W internecie pojawił się najnowszy zwiastun z gry Niezwyciężony. Nadchodzący thriller science-fiction przygotowało dla nas krakowskie studio Starward Industries. Produkcja oparta jest na growej adaptacji bestsellerowej powieści Stanisława Lema, wydanej blisko 60 lat temu – Niezwyciężony. Dzisiejszy trailer przedstawia dwie główne postacie – Doktor Yasną oraz Astrogatora Novika, którzy próbują wydostać się z planety Regis III.

Niezwyciężony – thriller science-fiction od polskiego studia

Niezwyciężony jest thrillerem science-fiction w klimacie retrofuturystycznym, rozgrywanym z perspektywy pierwszej osoby. Wcielamy się w nim w rolę naukowca będącego członkiem międzygwiezdnej wyprawy badawczej. Niespodziewanie rutynowa podróż przeradza się w misję ratunkową. Po wylądowaniu na planecie Regis III musimy odszukać zaginioną załogę, wykorzystując w tym celu analogowy i jednocześnie zaawansowany technologicznie sprzęt. Rozgrywka opiera się na kilku ścieżkach narracyjnych oraz prowadzi do aż 11 zakończeń.

Niezwyciężony przygotowywany jest na silniku Unreal Engine 4 i zmierza na PC, a także na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery tytułu.

Ustrzel grową okazję

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!