Netflix zmienia ceny swoich abonamentów

5 sierpnia 2021,
23:30
Maciej Krause

Zmiany cen za abonamenty serwisu Netflix stały się faktem. Za jeden pakiet zapłacimy więcej, za drugi mniej, kolejny pozostanie natomiast bez zmian.

Netflix na telewizorze
Na skróty
  • Zmiana cen subskrypcji w serwisie Netflix staje się faktem.
  • Wzrosła cena pakietu Premium, zmalała za Podstawowy, za pakiet Standard zapłacimy natomiast tyle samo, co dotychczas.
  • Nowe koszty za abonament zaczęły obowiązywać od dzisiaj.

Netflix modyfikuje ceny swoich abonamentów. Dokładnych przyczyn takich zmian niestety nie poznaliśmy, choć już wiemy, że serwis dodatkowo poinformuje nas o tym wszystkim drogą mailową. Nowości w cenniku objęły wszystkich użytkowników. Zarówno nowych, jak i tych, którzy już z usługi korzystają. Dla tych drugich podwyżki zaczną obowiązywać od początku najbliższego okresu rozliczeniowego.

Ceny abonamentów Netflix

Cena pakietu Podstawowego w serwisie Netflix zmalała, przyjdzie nam za nią zapłacić 5 zł mniej, a dokładnie zamiast 34 zł tylko 29 zł. Za pakiet Standard zapłacimy tyle samo, co dotychczas, bez zmian są to 43 zł. Wzrosła natomiast cena pakietu Premium, została ona podniesiona o 8 zł z 52 zł na równe 60 zł.

Netflix w sierpniowej ofercie

Podwyżki podwyżkami, ale warto przypomnieć o nowych produkcjach dostępnych w serwisie Netflix. Przedstawiono listę ponad 80 produkcji dostępnych na cały sierpień. Każdego dnia do usługi trafia kilka nowych filmów czy kontynuacji popularnych seriali. Nie zabraknie też filmów i bajek dla dzieci, a także dokumentów. Spośród nowości znajdziemy m.in nowe odcinki serialu Riverdale, Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci, Control Z, Love (ft. Marriage and Divorce) oraz filmy Sweet Girl, Bez pożegnania, Nowy smak wiśni, Misha i wilki. Jest to oczywiście tylko kilka wymienionych pozycji z długiej listy.