Need for Speed Unbound będzie otrzymywał aktualizacje przez kolejny rok

20 lutego 2024,
15:56
Arek Grabowski
Samochód w grze Need for Speed Unbound

We wrześniu 2023 roku informowaliśmy, że niektórzy pracownicy, którzy wcześniej byli związani z marką Need for Speed mogą zostać przeniesieni do prac nad Battlefieldem. Mimo wszystko wyścigowa seria jest wciąż niezwykle istotna dla Electronic Arts. Jakiś czas temu pewne przecieki mówiły także o Need for Speed: Most Wanted Remake. Prace nad serią najpewniej więc trwają.

Electronic Arts niespodziewanie opublikowało aktualizację, w której informuje, że Need for Speed Unbound, najnowsza odsłona serii, otrzyma aż „cały rok zawartości”. Firma udostępniła nawet roadmapę, gdzie możemy sprawdzić nowości zmierzające do gry, w tym przepustki sezonowe, wydarzenia, usprawnienia itd.

Co zostanie wprowadzone do Need for Speed Unbound w 2024 roku?

W nowym poście blogowym ujawniono zawartość, która będzie wprowadzana okresowo przez najbliższe miesiące. Nadchodzące nowości podzielono na pewne etapy. Pierwszym z nich jest Head-to-head, który opracowano we współpracy z Audi. Następnie otrzymamy Drift & Drag „inspirowany Need for Speed Underground„.

Później twórcy zamierzają wprowadzić Cops vs. Racers, który nawiązuje do Need for Speed Hot Pursuit. Ostatni etap nie został jeszcze ujawniony.

Postrzegamy to jako rok do testowania, uczenia się i zrozumienia, co działa najlepiej dla ciebie. Zaangażowanie się w rozszerzoną usługę Unbound na żywo pozwala nam naprawdę opierać się na opiniach, które będziemy zbierać na kilka sposobów. Ściśle współpracujemy z dedykowaną Radą Graczy – wspaniałą grupą influencerów NFS, głównych członków społeczności i graczy, aby zrozumieć, co jest ważne dla nich i ich społeczności.

Electronic Arts

Każdy etap wprowadzania nowej zawartości przyniesie kolejne funkcje, samochody, zestawy karoserii czy też przepustki sezonowe. Wszystko to będzie regularnie dodawane do gry.