Najbliższa gra Naughty Dog to prawdopodobnie The Last of Us Part III – wyciekły informacje od znanego leakera

14 grudnia 2022,
20:01
Maksymilian Matuszak

Znany filmowy leaker poinformował, że Neil Druckmann jest w trakcie tworzenia trzeciej części serii The Last of Us.

Młoda Ellie
Na skróty
  • Leaker VieverAnon znany z filmowych newsów podał informacje o nowej części The Last of Us.
  • Według niego Neil Druckmann jest w trakcie tworzenia trzeciej odsłony serii.
  • Wiele wskazuje, że nowe oficjalne informacje prawdopodobnie otrzymamy 12 marca.

Wśród najbardziej wyczekiwanych produkcji filmowych na przyszły rok jest ekranizacja gry The Last of Us, która pojawi się na platformie HBO. Za reżyserię serialu odpowiedzialni są Craig Mazin i Neil Druckmann. Popularność zyskał on już nie tylko wśród graczy, ale i zjadaczy filmowego chleba, a ostatni zwiastun jednie dolał oliwy do ognia.

Filmowy leaker mówi o The Last of Us Past III

VieverAnon to jeden z najpopularniejszych i prawdomównych leakerów z branży filmowej. To on przedstawił niejeden plan wielkich wytwórni lub to, co dzieje się w MCU. Teraz wrócił z ciekawą i nietypową jak dla siebie informacją. Na Twitterze VieverAnona pojawiła się informacja o tym, że Neil Druckmann obecnie tworzy The Last of Us Part III.

Fakt, że wspomniana gra pojawi się na rynku jest pewne, bo dwie poprzednie części zostały przyjęte bardzo dobrze. Jeśli miałbym obstawiać ewentualną bliższą datę zapowiedzi, byłby to okres około ostatniego odcinka serialu, czyli 12 marca. Dodatkowo dość interesująca jest liczba odcinków całej produkcji. HBO informuje o dziewięciu, zaś niektóre osoby zostały zatrudnione do pracy przy dodatkowym, dziesiątym. Oczywiście, wszystko mogło się zmienić na każdym etapie postprodukcji. Sam serial swoją premierę będzie mieć 16 stycznia.

Jeśli jednak chodzi o serię The Last of Us, bardziej spodziewałbym się informacji o nadchodzącej grze multiplayer The Last of Us: Fractions. Gra była zapowiedziana już przy okazji premiery drugiej części, jako samodzielny dodatek.