MWE 500 White V2 – zasilacz od Cooler Master, który przyciągnie łowców okazji

Zasilacz Cooler Master MWE 500 White V2 to ukłon w stronę osób, które stawiają na najlepszy stosunek jakości do ceny. Prezentowany model oferuje moc 500 W i ma zachowywać wysoką sprawność, stabilność i nie hałasować nadmiernie. A to wszystko bez drenowania portfela.

6 sierpnia 2021

Cooler Master MWE 500 White V2 to zasilacz o mocy 500 W. Wystarczy ona do budowy mocnego PC do gier i pracy, opartego na komponentach z górnych lokat rankingów wydajności. Jednostka wyposażona jest w aktywne PFC, konwertery napięcia DC-DC, układ rezonansowy LLC i posiada pojedynczą szynę +12V. Producent obiecuje stabilne napięcia dla wszystkich komponentów i wysoką sprawność.

Zasilacz Cooler Master MWE 500 White v2 230V
Źródło: Cooler Master

Ta ostatnia wynosi średnio około 85%, co potwierdzono certyfikatem 80 Plus. Efektywność ma iść w parze z kulturą pracy. Wewnątrz zasilacza Cooler Master MWE 500 White V2 znalazł się wentylator o średnicy 120 mm z łożyskowaniem HDB. Jego prędkość obrotowa jest zależna od obciążenia i panujących wewnątrz PSU temperatur. Według producenta hałas nigdy nie przekracza poziomu 31 dB(A), a więc szumów tła w domu.

Cooler Master MWE 500 White v2 230V – wysoka jakość w niskiej cenie?

Zasilacz Cooler Master MWE 500 White V2 jest zgodny ze standardem ATX v2.52. Oferuje on płaskie okablowanie, które ma ułatwiać obieg powietrza w obudowie. Zestaw przewodów obejmuje sześć wtyczek SATA, trzy czteropinowe oraz dwie PCI-Express. Wszystkie kable są przytwierdzone na stałe. Na pokładzie znalazł się pakiet zabezpieczeń elektrycznych (OVP, OPP, SCP, UVP i OTP) chroniących podłączony sprzęt.

Zasilacz Cooler Master MWE 500 White v2 230V rozłożony na części
Źródło: Cooler Master

Zasilacz Cooler Master MWE 500 White V2 jest już dostępny na rynku. Jego cena wynosi około 170 złotych. Osoby, dla których moc 500 W jest niewystarczająca, mogą sięgnąć po mocniejsze modele z serii MWE White V2. Dostępne są jednostki o mocy do 750 W, a ich ceny nie odbiegają znacznie od poziomu prezentowanej „pięćsetki”.

Etykieta znamionowa i złącze zasilania
Źródło: Cooler Master

Źródło: informacja prasowa

Ustrzel grową okazję

GAMESGURU

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!