MWE 500 White V2 – zasilacz od Cooler Master, który przyciągnie łowców okazji

Zasilacz Cooler Master MWE 500 White V2 to ukłon w stronę osób, które stawiają na najlepszy stosunek jakości do ceny. Prezentowany model oferuje moc 500 W i ma zachowywać wysoką sprawność, stabilność i nie hałasować nadmiernie. A to wszystko bez drenowania portfela.

6 sierpnia 2021

Cooler Master MWE 500 White V2 to zasilacz o mocy 500 W. Wystarczy ona do budowy mocnego PC do gier i pracy, opartego na komponentach z górnych lokat rankingów wydajności. Jednostka wyposażona jest w aktywne PFC, konwertery napięcia DC-DC, układ rezonansowy LLC i posiada pojedynczą szynę +12V. Producent obiecuje stabilne napięcia dla wszystkich komponentów i wysoką sprawność.

Zasilacz Cooler Master MWE 500 White v2 230V
Źródło: Cooler Master

Ta ostatnia wynosi średnio około 85%, co potwierdzono certyfikatem 80 Plus. Efektywność ma iść w parze z kulturą pracy. Wewnątrz zasilacza Cooler Master MWE 500 White V2 znalazł się wentylator o średnicy 120 mm z łożyskowaniem HDB. Jego prędkość obrotowa jest zależna od obciążenia i panujących wewnątrz PSU temperatur. Według producenta hałas nigdy nie przekracza poziomu 31 dB(A), a więc szumów tła w domu.

Cooler Master MWE 500 White v2 230V – wysoka jakość w niskiej cenie?

Zasilacz Cooler Master MWE 500 White V2 jest zgodny ze standardem ATX v2.52. Oferuje on płaskie okablowanie, które ma ułatwiać obieg powietrza w obudowie. Zestaw przewodów obejmuje sześć wtyczek SATA, trzy czteropinowe oraz dwie PCI-Express. Wszystkie kable są przytwierdzone na stałe. Na pokładzie znalazł się pakiet zabezpieczeń elektrycznych (OVP, OPP, SCP, UVP i OTP) chroniących podłączony sprzęt.

Zasilacz Cooler Master MWE 500 White v2 230V rozłożony na części
Źródło: Cooler Master

Zasilacz Cooler Master MWE 500 White V2 jest już dostępny na rynku. Jego cena wynosi około 170 złotych. Osoby, dla których moc 500 W jest niewystarczająca, mogą sięgnąć po mocniejsze modele z serii MWE White V2. Dostępne są jednostki o mocy do 750 W, a ich ceny nie odbiegają znacznie od poziomu prezentowanej „pięćsetki”.

Etykieta znamionowa i złącze zasilania
Źródło: Cooler Master

Źródło: informacja prasowa

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!