fbpx

MSI świętuje 35-lecie i ogłasza specjalną urodzinową promocję

MSI w sierpniu świętuje 35 lat od momentu powstania. Z tej okazji MSI chce podziękować swoim fanom za lata spędzone z marką i przygotowało specjalną promocje urodzinową, która pomoże znaleźć idealny i wymarzony sprzęt MSI. Za zakup wybranych produktów można zdobyć sprzęt o wartości prawie 1000 złotych.

Osoby, które zdecydują się na zakup wybranych monitorów gamingowych z serii MSI Optix, mogą liczyć na gratisy w postaci klawiatury MSI Vigor GK50 Elite, myszki MSI Clutch GM11 lub słuchawek gamingowych MSI DS502. Maksymalna wartość prezentów to aż 428 złotych.

Jeśli natomiast ktoś zakupi zestaw: komputer MSI z serii MPG Trident 3, MAG META 5 lub MAG Infinite S wraz z monitorem MSI Optix MAG, to może liczyć na bonus w postaci fotela gamingowego MAG CH120 lub akcesoriów gamingowych MSI. W tym przypadku maksymalna wartość gratisów to nawet 979 złotych.

Promocja od MSI na 35-lecie firmy

Producent stworzył dedykowaną stronę, na której w łatwy sposób można sprawdzić przygotowane przez MSI zestawy oraz to, jakie gratisy przysługują za ich zakup. Na stronie można również zapoznać się z dokładnymi szczegółami promocji.

Baner promocyjny na 35-lecie MSI
Źródło: MSI

Promocja dotyczy zakupu u wybranych partnerów marki i trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Kilka słów o marce MSI

Firma MSI obecna jest na całym świecie w ponad 120 krajach. Szeroka gama laptopów, kart graficznych, monitorów, płyt głównych, komputerów stacjonarnych, urządzeń peryferyjnych, serwerów, przemysłowych komputerów PC, zrobotyzowanych urządzeń oraz samochodowych systemów informacyjno-rozrywkowych, a także systemów telematycznych spod szyldu tajwańskiej marki jest dostępna i popularna wśród wielu użytkowników oraz entuzjastów sprzętu.

Źródło: informacja prasowa