MSI G274QRFW – biały monitor WQHD dla esportowców

MSI zaprezentował nowy monitor dla graczy. Model G274QRFW jest dedykowany esportowcom, a jego głównym wyróżnikiem jest nietuzinkowy, biały design.

10 lipca 2022
Na skróty
  • MSI rozszerza swoją ofertę monitorów.
  • G274QRFW jest dedykowany dla graczy esportowych.
  • Model wyposażony jest w matrycę Rapid IPS z odświeżaniem 170 Hz.
  • Nowy monitor wyróżnia się w pełni białym designem.

MSI, producent znany z szerokiej oferty produktów dla graczy, prezentuje nowy monitor. G274QRFW wyposażony został w matrycę Rapid IPS o przekątnej 27 cali z częstotliwością odświeżania 170 Hz. Taka specyfikacja idealnie wpasuje się w wymagania esportowców.

Prezentacja monitora MSI G274QRFW
Źródło: MSI

Superszybki i bardzo estetyczny – MSI G274QRFW

Panel o rozdzielczości 2560 x 1440 ma czas reakcji na poziomie 1 ms i jasność szczytową 300 nitów. Kontrast wynosi 1000:1, a pokrycie gamy kolorów SRGB 125%. W monitorze nie zabrakło obsługi AMD Freesync oraz G-Sync, z zakresem częstotliwości od 48 do 170 Hz. MSI zaimplementowało również własne technologie. Jedną z nich jest Night Vision, które pomaga rozjaśnić ciemne sceny w grach. G274QRFW wyposażono także w Less Blue Light Pro – redukcję światła niebieskiego.

Kiedyś standardem były monitory w kolorze beżowym lub niepełnej bieli, ale obecnie większość produkowana jest w kolorze czarnym. Mimo wszystko producenci próbują czasami odbiegać od reguły. Tą drogą poszło MSI, które stworzyło monitor w całości biały. G274QRFW cechuje się ostrymi cięciami, wąskimi ramkami, a także małym elementem RGB, który został umieszczony na tyle urządzenia.

Niestety zabrakło szczegółów dotyczących ceny i daty sprzedaży. Należy zatem uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać informacji od producenta.

UWaga! Gorące informacje!