Mortal Kombat Legends: Snow Blind – zwiastun nowej pełnometrażowej animacji MK

Mortal Kombat to nie tylko seria gier. Warner Bros. zaprezentował zwiastun Mortal Kombat Legends: Snow Blind, kolejnej pełnometrażowej animacji spod szyldu legendarnej bijatyki. Głównym bohaterem będzie Kenshi Takahashi.

11 sierpnia 2022
Na skróty
  • Pojawił się zwiastun Mortal Kombat Legends: Snow Blind.
  • Głównym bohaterem pełnometrażowego filmu animowanego jest Kenshi.
  • Tytuł będzie miał premierę 9 października na Blu-ray i w wersji cyfrowej.

Fani Mortal Kombat otrzymali dobre wieści. Na dwunastą odsłonę jednej z najpopularniejszych serii bijatyk trzeba będzie jeszcze poczekać, ale właśnie pojawił się zwiastun kolejnego filmu animowanego z postaciami z MK od Warner Bros. Protagonistą Mortal Kombat Legends: Snow Blind będzie jeden z mniej znanych bohaterów marki – niewidomy szermierz Kenshi Takahashi. Tytuł jest trzecią pełnometrażową animacją z serii po Scorpion’s Revenge i Battle of the Realms.

Co zapowiada zwiastun Mortal Kombat Legends: Snow Blind?

W nadchodzącej pełnometrażowej animacji MK najważniejszy będzie Kenshi (w tej roli Manny Jacinto). Film opowie o genezie bohatera i utracie przez niego wzroku. Sub-Zero staje się jego trenerem w przystosowaniu do nowych warunków w walce i przygotowaniu do starcia z Kano, czyli głównym antagonistą. Na ekranie pojawią się również Shang Tsung, Kabal, Erron Black, Kira i Tremor.

Co ciekawe, zwiastun wyraźnie pokazuje, że w Snow Blind twórcy swobodnie podchodzą do chronologii przedstawionej we franczyzie bijatyk. Kuai Liang i Kano są ukazani jako znacznie starsi od Kenshiego, podczas gdy między postaciami znanymi z gier nie było znaczącej różnicy wieku.

Premiera odbędzie się 9 października na Blu-ray i w wersji cyfrowej. Za reżyserię Mortal Kombat Legends: Snow Blind odpowiedzialny jest Rick Morales, zaś scenariusz przygotował Jeremy’ Adams, czyli autor dwóch poprzednich animacji z serii.

UWaga! Gorące informacje!