Microsoft Flight Simulator dostaje dwie nowe legendy przestworzy

Microsoft Flight Simulator otrzymuje samoloty wyścigowe Gee Bee Model Z i Model R-2 Super Sportster. Przez miłośników lotnictwa uznawane są za legendy tego sportu.

27 kwietnia 2022
Na skróty
  • Już teraz możemy pilotować legendy wyścigów lotniczych wyprodukowanych przez Granville Brothers Aircraft.
  • Oba samoloty są dostępne do kupienia w sklepie wbudowanym w Microsoft Flight Simulator.
  • Modele są odwzorowane tak, aby cieszyć nie tylko zwykłych graczy, ale też miłośników historii lotnictwa.

Symulator lotów od Microsoftu dostał właśnie dwa nowe samoloty. Jest to świetna informacja dla fanów lotnictwa dlatego, że maszyny, które możemy pilotować to legendy wyścigów lotniczych. Dwa modele, o których mowa to Gee Bee Model Z oraz Model R-2 Super Sportster wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych przez firmę Granville Brothers Aircraft. Oba samoloty były jak na swoje czasy bardzo szybkie a wszystko to dlatego, że projektowane były tak, aby nie zostawiać szans konkurencji. Oczywiście takie zabiegi przełożyły się na ogromne sukcesy.

Screenshot z gry
Źródło: materiały promocyjne Microsoft Flight Simulator

Maszyny dostępne do zakupu w sklepie Microsoft Flight Simulator

Oba samoloty możemy kupić w zestawie na PC oraz na Xboxa. Można je nabyć tylko we wbudowanym w grę sklepie. Miłośnicy awiacji z pewnością nie będą żałować pieniędzy wydanych na te wspaniałe i szybkie wyścigowe legendy.

Modele wyglądają wspaniale i będą cieszyć nie tylko ludzi, którzy interesują się tego typu konstrukcjami, ale też zwykłych graczy chcących poczuć się jak pilot samolotu wyścigowego. Ilość szczegółów i dbałość o idealne odwzorowanie osiągów zostaje na najwyższym poziomie.

UWaga! Gorące informacje!