Marvel’s Spider-Man 2 otrzyma ważną aktualizację w dniu premiery. Twórcy zalecają pobranie łatki

18 października 2023,
13:05
Arek Grabowski
Peter i Miles z Spider-mana

Marvel’s Spider-Man 2 od Insomniac Games będzie miał premierę już 20 października na PlayStation 5. Gra niedawno otrzymała nawet premierowy trailer. Tym razem Insomniac Games poinformowało, by pobrać aktualizację 1.001.002 zaraz po premierze. Komunikat dotyczy szczególnie osób, które kupiły ten tytuł na fizycznych nośnikach.

Oczywiście rozgrywka w Marvel’s Spider-Man 2 bez pobierania żadnych aktualizacji czy nawet łączenia się z siecią jest możliwa. Mimo wszystko zainstalowanie łatki ma sprawić, że wrażenia podczas gry będą po prostu najlepsze.

Co wprowadza aktualizacja 1.001.002 do Marvel’s Spider-Man 2?

Twórcy wprowadzili w niej usprawnienia i zmiany dodane od ogłoszenia złotego statusu Marvel’s Spider-Man 2. Twórcy wspominają przede wszystkim o poprawkach dla początkowych sekcji rozgrywki. Aktualizacja ma również wpływać na opcje dostępności oraz „ogólne wrażenia”.

Od czasu uzyskania złotego statusu nasz zespół wprowadził znaczące ulepszenia do Marvel’s Spider-Man 2, których chcielibyśmy, abyście doświadczyli od samego początku.

Ta aktualizacja zawiera poprawki do złotej wersji głównej Marvel’s Spider-Man 2 dostępnej na płycie, która poprawia początkowe sekcje gry i zawiera inne ogólne ulepszenia wrażeń z gry, w tym niektóre opcje dostępności.

Insomniac Games, twórcy Marvel’s Spider-Man 2

Warto zauważyć, że Marvel’s Spider-Man 2 już przed premierą jest najlepiej ocenianą grą Insomniac Games. Najlepiej skorzystać z rady twórców i pobrać wszystkie potrzebne aktualizacje przed rozpoczęciem rozgrywki.