fbpx

Marvel’s Midnight Suns otrzymuje Morbiusa w nowym rozszerzeniu DLC

22 marca 2023,
19:01
Arek Grabowski
Morbius w Marvel's Midnight Suns

Premiera nowego DLC dla Marvel’s Midnight Suns odbywa się już dziś. Rozszerzenie wprowadza do gry nową postać — wampira Morbiusa. Jest to już trzecia dodana w DLC postać, która zwiększa liczbę grywalnych bohaterów do 15. Twórcy udostępnili trailer nowego rozszerzenia.

Oficjalna nazwa dodatku to The Hunger i wprowadza on postać wraz z 11 unikalnymi umiejętnościami oraz laboratoryjnym ulepszeniem Abbey. DLC dodaje również 3 nowe misje, gdzie gracze muszą pokonać zagrożenie ze strony wampirów.

Jak uzyskać dostęp do DLC The Hunger dla Marvel’s Midnight Suns?

Rozszerzenie rozpoczyna się po ukończeniu misji „Spidermaaaans”. Firaxis, twórcy gry, informuje, że DLC zawiera powyżej wymienione elementy oraz 3 skórki dla nowej postaci, czyli Morbiusa. Rozszerzenie wprowadza również 7 strojów Abbey i 2 dodatkowe kostiumy kąpielowe.

The Hunger ukazało się dziś i jest dostępne na Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC. DLC można kupić oddzielnie lub z całym pakietem Przepustki Sezonowej. Marvel’s Midnight Suns otrzyma według oficjalnych informacji kolejne DLC. Pojawi się w nim kolejna postać — Storm.