fbpx

Marvel’s Midnight Suns można sprawdzić za darmo na Steamie. Gra otrzyma DLC z Venomem

Marvel’s Midnight Suns jest darmowe na Steamie do niedzieli, każdy może pobrać i sprawdzić grę. Twórcy zapowiedzieli także DLC Redemption, w którym zostanie dodana nowa postać, czyli Venom. Midnight Suns to gra z 2022 roku od studia Firaxis. Dostała się ona na listę bestsellerów Steama i zebrała pozytywne opinie graczy.

Obecnie twórcy przygotowali specjalną promocję, przez co można sprawdzić tytuł za darmo oraz kupić go znacznie taniej. Obniżono cenę gry o 40%, dzięki czemu legendarna edycja kosztuje teraz 60 dolarów, a standardowa 36 dolarów.

Marvel’s Midnight Suns z nowym DLC dodającym Venoma. Mamy oficjalną datę premiery

Wydawca gry, czyli Take-Two, zapowiedział nowe DLC Redemption wraz z trailerem, a także datą premiery. Dodatek wprowadzi aż 12 nowych postaci, wśród których znajduje się Blade, Spider-Man, Doktor Strange, Kapitan Marvel oraz Nico Minoru i Venom. Standardowo DLC kosztują 15 dolarów, jednak do Midnight Suns można wykupić również Season Pass, który jest zawarty na przykład w legendarnej edycji gry.

Dodatek wprowadza także trzy nowe misje fabularne, które są kontynuacją rozszerzenia z Deadpool’em. Premiera DLC została zapowiedziana na 23 lutego, więc za mniej niż tydzień ujrzymy nową zawartość.

Marvel’s Midnight Suns jest dostępne do sprawdzenia za darmo dla posiadaczy PC, konsol Xbox i PlayStation. Konsolowa wersja próbna obejmuje jednak tylko dwie godziny rozgrywki. Na PC można grać do woli, aż trial się zakończy. Przed rozpoczęciem rozgrywki, warto sprawdzić naszą obszerną recenzję tego tytułu.