Marvel’s Guardians of the Galaxy na półgodzinnym gameplayu. Produkcja wygląda obłędnie

Premiera Marvel’s Guardians of the Galaxy zbliża się do nas ogromnymi krokami. Serwis GameSpot z tej okazji udostępnił na swoim kanale obszerny gameplay z produkcji. Zobaczymy na nim początki kampanii fabularnej – trzeba przyznać, że wygląda ona bardzo ciekawie.

23 października 2021

W sieci pojawił się obszerny gameplay z produkcji studia Eidos Montreal – Marvel’s Guardians of the Galaxy. Autorem tego filmu jest serwis GameSpot, a przedstawia on początki kampanii fabularnej. Wideo trwa ponad 30 minut, a całość została nagrana podczas rozgrywki na konsoli Xbox Series X w rozdzielczości 4K. Trzeba przyznać, że gra wygląda bardzo ciekawie.

Przypomnijmy – w Marvel’s Guardians of the Galaxy zagramy już 26 października. Tytuł ukaże się na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S, a także na Nintendo Switch w wersji streamingowej. Produkcja dostępna już jest w przedsprzedaży.

Marvel’s Guardians of the Galaxy – krótkie streszczenie produkcji

W Marvel’s Guardians of the Galaxy wcielamy się w Star-Lorda, który nie dość, że musi ogarnąć własną drużynę, to jeszcze próbuje powstrzymać kryzys zagrażający galaktyce. W tym celu nie tylko zacieśni więzi przyjaźni ze swoją załogą, ale również zadecyduje o przebiegu każdej walki, korzystając z różnych taktyk i szerokiego arsenału broni. Cała produkcja napakowana jest akcją i wybuchami. Przypomnijmy, że jakiś czas temu poznaliśmy wymagania sprzętowe wersji na PC, prezentujemy je w tym artykule.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji, z ciekawością podchodzący do nowych tematów. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo śmiga rowerem.
UWaga! Gorące informacje!