MapleStory M – update „Black Heaven” zaoferuje nową linię fabularną i garść endgamowej zawartości

10 lipca 2022,
21:56
Hubert Kalisz

Mobilna wersja popularnego MMO od Nexon nie przestaje się rozrastać, a update 7.06/07 jest jedynie tego świadectwem. Cieszyć się nowościami w MapleStory M najszybciej będą mieli jednak okazję jedynie gracze powracający, ponieważ rozszerzenie wymaga na start już 140 poziomu.

Grafika promocyjna z gry MapleStory M

Wydane w 2018 roku MapleStory M to tak naprawdę spinoff starutkiego już side-scrollera MapleStory. Przygotowana przez Nexon America produkcja jest nieustannie rozwijana od tamtego momentu, a dzisiejszy patch to nie koniec jej drogi do świetności. Już teraz wiadomo o drugiej aktualizacji tuż za rogiem, która wprowadzi nową grywalną klasę i prawdopodobnie wiele więcej.

MapleStory M – endgame, endgame i jeszcze raz endgame

Historia jaką opowie rozszerzenie została rozbita na 6 aktów składających się łącznie z 45 epizodów. Ukończenie każdego z nich poza standardowym doświadczeniem gwarantuje także szereg dodatkowych nagród. Co ciekawe dobicie do 200. poziomu to wciąż nie koniec aktywności wewnątrz gry. Dopiero wtedy możemy podjąć się walki z bossem o nazwie Lotus czy spróbować przygarnąć piątego skilla pracy. To ostatnie wymaga jednak dodatkowo ukończenia V Matrix.