Mageseeker: A League of Legends Story pojawi się już na wiosnę. Co wiemy o spin-offie?

16 lutego 2023,
11:24
Arek Grabowski
Sylas z League of Legends w pixel arcie z gry Mageseeker

Riot Games tworzy spin-off Mageseeker: A League of Legends Story i dowiedzieliśmy się, że będzie on miał premierę już na wiosnę tego roku. O grze dowiedzieliśmy się już w styczniu tego roku za sprawą pewnego przecieku. Tytuł pojawi się na PC oraz jeszcze niesprecyzowane konsole.

Mageseeker: A League of Legends Story będzie grą akcji RPG przedstawioną w 2D oraz ciekawym pixel-arcie. Za produkcję odpowiada studio Riot Forge, które już wcześniej wydało dwa spin-offy najpopularniejszego tytułu MOBA na świecie.

Co wiemy o Mageseeker: A League of Legends Story? Mamy oficjalny trailer gry

Rozgrywka będzie umiejscowiona w Demacii, czyli ogromnym królestwie ze świata League of Legends. Gracz stanie się jednym z bohaterów, Sylasem, by wypełnić jego misję zemsty. Według twórców gra ma być „wypakowana akcją” oraz okraszona „mocą, charakterem i sprawiedliwością”. Można spodziewać się dynamicznej gry akcji według insiderów.

Riot nie mówi zbyt wiele o Mageseekerze. Informacje są więc mocno ograniczone, lecz grę poznamy już tej wiosny. Dokładna data premiery pozostaje nieznana, lecz w najbliższych tygodniach można spodziewać się jej ogłoszenia.