Lords of the Fallen 2 z premierą gdzieś w 2023 roku

Co ciekawe, nowe wzmianki o Lords of the Fallen 2 pojawiły się w sprawozdaniu finansowym studia,  Ja za grę odpowiedzialne będzie nowo założone w tym celu przez CI Games studio Hexworks. Jednakże pierwszej oficjalnej zapowiedzi możemy spodziewać się dopiero w trzecim kwartale tego roku.

10 kwietnia 2022

Pierwsze Lords of the Fallen okazało się być wielkim hitem CI Games, osiągając sprzedaż na poziomie 10 mln egzemplarzy. Nie zaskakuje zatem fakt, iż trwają obecnie prace nad bezpośrednią kontynuacją.

Marką zajmować się będzie świeżo powołane studio Hexworks podobnie jak to miało miejsce przy serii Sniper Ghost Warrior i Underdog Studio. Ze sprawozdania finansowego firmy wynika, iż data rozpoczęcia kampanii marketingowej przypadnie na jesień tego roku.

Grafika promocyjna z gry Lords of the Fallen
Źródło: CI Games

Lords of the Fallen 2 najbardziej ambitnym projektem studia do tej pory

Deklaracja, jaka pojawiła się na oficjalnej stronie CI Games, sugeruje, iż gra bazować będzie na rozwiązaniach poprzednika, ale na większą skalę. Doskonale łączy się to ze wcześniejszymi doniesieniami o gruntownym przebudowaniu systemu walki. Miejmy nadzieję, że w wyniku tych działań Hexworks zaprezentuje jesienią produkcję, na którą czekali wszyscy fani marki.

Grafika promocyjna z gry Lords of the Fallen
Źródło: CI Games

Hubert Kalisz

UWaga! Gorące informacje!