Lista trofeów The Callisto Protocol – długa droga do platyny

22 listopada 2022,
19:40
Michał Staniek

Striking Distance Studios w dalszym ciągu obdarowuje nas nowościami z świata The Callisto Protocol. Tym razem przyszła pora na listę trofeów, czy dacie rade zdobyć platynę?

Wiszące ciała z The Callisto Protocol
Na skróty
  • Poznaliśmy listę trofeów The Callisto Protocol.
  • Okazuje się, że ich zdobycie nie będzie takie proste.
  • Aby uzyskać platynę, gracze muszą zmierzyć się z rozgrywką na najwyższym poziomie.

Do premiery The Callisto Protocol zostało dziesięć dni, więc już możemy zacząć się przygotowywać do niezapomnianej przygody. Kilka dni temu mieliśmy okazję podziwiać tytuł na zwiastunie premierowym, a teraz odkryte zostały przed nami osiągnięcia, czyli trofea, które będą nam wręczane za wyczyny w grze. Jeżeli w planach mieliście zdobycie poziomu platynowego, to czeka was niełatwe zadanie.

Lista trofeów The Callisto Protocol

Na stronie True Trophies zamieszczone zostały osiągnięcia w The Callisto Protocol. Składają się one z 27 pozycji – 10 brązowych, 9 srebnych, 7 złotych, oraz 1 najtrudniejsze platynowe trofeum. Ostrzegam, niektóre wyzwania związane są z rozgrywką w trybie fabularnym, dlatego możemy natknąć się na spoilery. Osiągnięcie „The Protocol is About Life”, czyli platynowy pucharek, przeznaczony będzie dla najwytrwalszych graczy, albowiem zostaje on odblokowany po ukończeniu gry na najwyższym poziomie trudności. Dlatego jeżeli planowałeś ukończyć The Callisto Protocol w stu procentach, polecam wyposażyć się w cierpliwość, bo zdecydowanie nie będzie to spacerek po parku. A już na pewno nie po japońskim, ponieważ produkcja nie ujrzy tam światła dziennego. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z pełną listą trofeów.

Jak już wyżej wspominałem The Callisto Protocol ma swoją premierę za dziesięć dni, czyli 2 grudnia. W produkcje przyjdzie nam zagrać na komputerach osobistych, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, oraz Xbox Series X/S.