fbpx

Like a Dragon: Ishin! – zwiastun z jedzeniem i zwierzątkami

19 stycznia 2023,
20:17
Kaja Piaścik

Nowy zwiastun Like a Dragon: Ishin! prezentuje poboczne aktywności, jakie czekają na nas w grze. Będzie można uprawiać rośliny i przygotowywać jedzenie, a co najważniejsze – zajmować się psami i kotami.

Ludzie na ulicy miasta w Like a Dragon: Ishin!

W przygotowaniu na nadchodzącą premierę Like a Dragon: Ishin! SEGA publikuje kolejne materiały promocyjne. Na początku grudnia mieliśmy okazję zobaczyć, jak będą wyglądały cztery style walki w grze, ale studio Ryu Ga Gotoku wie, że gracze nie żyją samą akcją. Tym razem deweloper przedstawia, co w odświeżonej wersji spinoffa serii Yakuza będzie można robić poza polem bitwy. Na nowym zwiastunie zaprezentowane zostały aktywności poboczne, jakimi zajmie się główny bohater, Sakamoto Ryoma.

Trailer Like a Dragon: Ishin! – pieski, kotki, jedzenie

Wśród przedstawionych w trailerze zajęć znalazło się uprawianie roślin i zbieranie produktów z grządki. Zrelaksujemy się także przy przygotowywaniu jedzenia w minigrach. Krojenie warzyw czy smażenie mięsa to jednak nie wszystko. W Like a Dragon: Ishin! będzie też można opiekować się zwierzętami! W tytule zajmiemy się rannym pieskiem czy zadbamy o kota, a niektóre zwierzaki nawet zrobią dla nas salto.

Bez względu na to, czy lepszą perspektywą wydaje się widowiskowe przelewanie krwi przeciwników czy idealne krojenie pora, wszystko to w grze będzie można robić już od 21 lutego. Like a Dragon: Ishin! trafi na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Steama w wersji na PC. Wczesny dostęp dla fanów, którzy kupią produkcję w preorderze, zaczyna się już 17 lutego.