fbpx

Like a Dragon: Ishin! już w sprzedaży. Jest premierowy zwiastun

Już dzisiaj gracze mogą przenieść się do Kioto lat 60. XIX wieku i wkroczyć na ścieżkę samuraja w Like a Dragon: Ishin! Ci, którzy zdecydowali się na zakup w preorderze, mogli zacząć zabawę już w piątek 17 lutego, a teraz tytuł z kultowej serii od studia Ryu Ga Gotoku trafił na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Oficjalnemu rynkowemu debiutowi remake’u spin-offu z 2014 roku towarzyszył premierowy zwiastun prezentujący skupioną na motywie zemsty historię głównego bohatera, Sakamoto Ryomy.

Premiera Like a Dragon: Ishin! – co nas czeka?

Nowa wersja hack and slasha oferuje oczywiście mnóstwo akcji. System walki obejmuje cztery różne style (Swordsman, Gunman, Wild Dancer oraz Brawler), dzięki którym każdy może podejść do krwawych starć zgodnie z własnymi preferencjami.

Bez względu na to, czy wolimy siekać wrogów mieczem, czy preferujemy broń palną, Like a Dragon: Ishin! uwzględnia też wiele innych aktywności, w tym gotowanie i opieka nad zwierzętami oraz wszelkiego rodzaju rozrywki, od kości i kart, przez łowienie ryb, aż po „zmysłowe leczenie. Minigier jest pod dostatkiem – od dawna wiemy, że poza bitwą graczom też nie powinno się nudzić.

Oprócz tego w Like a Dragon: Ishin! możemy oczywiście liczyć na wciągającą fabułę. Wrobiony w morderstwo Ryoma stara się odzyskać honor, a jego droga do sprawiedliwości okaże się nierozerwalnie związana ze zmieniającą oblicze kraju rewolucją.

Deweloperzy przygotowali też specjalny premierowy prezent – darmowe DLC z ekskluzywną bronią w trzech różnych odsłonach, po jednej na każdy rodzaj platformy. Na PS4 i PS5 czeka Snowcap Katana, użytkownicy Xboxa mogą odebrać miecz Poet Immortal Katana, a na PC do zgarnięcia jest Dragon’s Clutch Katana.