fbpx

Life by You wkrótce otrzyma pierwsze konkrety. Rośnie konkurencja dla serii Sims?

Studio Paradox Tectonic tworzy grę, która ma szansę wnieść upragniony powiew świeżości w segment produkcji symulujących życie. Nadchodzący projekt nosi nazwę Life by You i jedną z osób, która stoi za jego sterami jest człowiek, który od lat budował swoje doświadczenie właśnie w konkurencyjnej serii The Sims. Już niedługo, bo 20 marca będzie miała miejsce konferencja, na której zostaną ujawnione szczegóły dotyczące dzieła.

W zespole Life by You pracuje weteran symulatorów życia

Rod Humble został jednym z członków zespołu Paradox Tectonic, wnosząc do studia doświadczenie, które nabył podczas pracy jako producent wykonawczy serii The Sims od 2010 roku. Stanowi on zatem świetne wsparcie dla gry, która stawia na dokładnie takie same założenia, jak wspomniany produkt konkurencji.

Niestety opublikowany w teaser nie zdradza zbyt wielu szczegółów dotyczących szczegółów związanych z rozgrywką – wywnioskować możemy jedynie fakt, że w grze przyjdzie nam pokierować poczynaniami cyfrowych awatarów, którzy z naszą pomocą osiągną – bądź nie – życiowy sukces i spełnienie. Stream z wydarzenia będzie dostępny w serwisie You Tube pod tym linkiem.