Lies of P podzieli się bronią z Wo Long: Fallen Dynasty. Gry planują współpracę

18 września 2023,
22:08
Dorota Żak
Główny bohater Lies of P

Przy okazji premiery Lies of P warto zwrócić uwagę na niecodzienną kolaborację, jaka zostanie nawiązana z Wo Long: Fallen Dynasty. Jak już potwierdzili twórcy, wyjątkowe bronie z jednej gry powędrują niedługo do drugiej, a gracze dostaną ją w swoje ręce zupełnie za darmo.

Co nas czeka w kolaboracji Lies of P x Wo Long: Fallen Dynasty?

27 września możemy spodziewać się aktualizacji, która trafi do Wo Long: Fallen Dynasty. Update będzie darmowy, a wraz z nim w grze pojawią się dwie bronie o nazwach Puppet’s Saber i Etiquette. Nad ich przygotowaniem czuwali twórcy Lies of P i pozwolą one przenieść nieco klimatu tej produkcji do innego tytułu. Z okazji współpracy pojawił się nawet krótki zwiastun prezentujący oręż w akcji.

Dodatkowo we wpisie ogłaszającym kolaborację, znajdziemy niedługie opisy obu broni. Puppet’s Saber powstało „przez przekucie ostrza marionetkowego żołnierza” w świecie, gdzie marionetki „ukrywają swoje łzy i kłamstwa za mechanicznymi obliczami”. Etiquette z kolei to unikalna broń do samoobrony przypominająca elegancką parasolkę, która przyda się nawet na polu bitwy.

Nową broń w Wo Long: Fallen Dynasty przetestujemy w przyszłym tygodniu. W międzyczasie możemy też pograć w Lies of P na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series X/S oraz w Game Passie.