fbpx

Let Them Come: Onslaught z pierwszym zwiastunem. Roguelite od Tuatara Games zadebiutuje w przyszłym roku

11 lipca 2023,
21:57
Dorota Żak
Walka w Let Them Come: Onslaught

Studio Tuatara Games zwykle pomaga innym twórcom w dopracowaniu gier, najczęściej w zakresie VFX. Na swoim koncie ma już współpracę przy Fortnite czy Hiper Light Drifter, ale zdarza mu się także przygotowywanie własnych produkcji. W 2017 roku Tuatara Games wypuściło Let Them Come, pikselowego akcyjniaka 2D, a dzisiaj zapowiedziało dziejący się w tym samym uniwersum Let Them Come: Onslaught. Możemy więc liczyć na kolejne szczegóły dotyczące świata.

Let Them Come: Onslaught dopiero w 2024

Zanim jednak je poznamy, nową grę zobaczymy na pierwszym zwiastunie. Let Them Come: Onslaught to survival w klimacie science fiction z elementami roguelite. Rozbijamy się w nim na obcej planecie, gdzie musimy przeżyć jak najdłużej w starciu z kolejnymi falami kosmitów. W tym celu wykorzystamy szeroki arsenał broni, który po drodze ulepszymy. Lasery i miotacze ognia to tylko niektóre z dostępnych opcji. Każde podejście do gry ma być inne i zależne od naszych wyborów, głównie w zakresie broni, ulepszeń i umiejętności naszego bohatera. Zakupimy je za zdobyte w czasie rozgrywki punkty.

Dokładna data premiery nie została jeszcze podana, ale gra trafi do wczesnego dostępu na Steamie w pierwszym kwartale 2024 roku, co pozwoli twórcom na wprowadzanie poprawek i nowości. W niedalekiej przyszłości dostaniemy także wersję demo. Przewidywana cena Let Them Come: Onslaught to 4,99 dolarów.