KRUX Thea – premiera najnowszej obudowy od producenta. Sprzęt wygląda bardzo ciekawie

KRUX ogłosił premierę swojej najnowszej obudowy Thea. Prezentowany model ma wyróżniać się nowoczesnym designem i funkcjonalnością oraz, jak informuje producent, ma ona idealne predyspozycje do stworzenia customowego chłodzenia wodnego. Całość jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena nie jest najniższa, lecz również nie przeraża.

21 października 2021

Firma KRUX podała oficjalne informacje o premierze swojego najnowszego produktu. Jest to obudowa o nazwie KRUX Thea. Dostępu do wnętrzności naszego sprzętu strzegą szklane panele boczne zamocowane na zawiasach. Thea jest już dostępna w sprzedaży w cenie 370 zł.

KRUX Thea – najnowsza obudowa komputerowa od producenta

KRUX Thea posiada szklany boczny panel na zawiasie, który domykany jest na magnes. Jak informuje producent, obudowa jest stworzona dla osób planujących przygodę z customowym chłodzeniem wodnym. Front wykonany jest prawie w 100% z meshu. Górny oraz dolny panel jest perforowany i zakryty filtrami na magnes, które chronią wnętrze przed kurzem oraz zapewniają odpowiednią dawkę powietrza, bardzo ważnego przy chłodzeniu cieczą.

Obudowa Thea z otwartym panelem bocznym

Do obudowy zmieścimy chłodzenie do 420 mm o grubości do 35 mm (wentylatory montowane w maskownicy za przednim panelem), 360 mm na topie oraz 120 mm na wylocie. Do wnętrza KRUX Thea włożymy także płyty główne mini-ITX, m-ATX bądź ATX. Karta graficzna do 370 mm, wieża chłodząca CPU o wysokości 165 mm oraz zasilacz ATX o długości 220 mm. Thea posiada dwa oddzielne magazyny na dane. Do wyjmowanego i wygodnego koszyczka zmieścimy dwa nośniki po 3,5 cala. Drugi magazyn znajduje się na pleckach, dwie w pełni demontowane tacki pomieszczą po jednym nośniku SSD bądź HDD w rozmiarze 2,5 cala każdy.

Obudowa rozłożona na części

KRUX Thea posiada komplet rzepów ukrytych w zatoczce serwisowej, dzięki którym przerzut przewodów bądź węży odbywa się poprzez dwa przepusty zakryte gumową przesłoną zapobiegającą przetarciom i izolującą elementy elektroniczne od metalowej struktury. Boczny, górny panel w obudowie KRUX Thea został wypełniony najważniejszymi przyciskami oraz złączami. Przycisk zasilania, przycisk resetu oraz trzeci przycisk do dowolnego zagospodarowania. Znajdziemy tam również złącza USB oraz wyjście i wejście Jack 3,5”.

Wymiary: 457 × 216 × 488 mm

Waga [KG]; 7,18

Kompatybilność dysków twardych: 2 × 3,5”+ 2 × 2,5″

Wspierane formaty płyt głównych: ATX / microATX / miniITX

Chłodzenie CPU MAX [mm]: 165

GPU MAX [mm]: 370

Chłodzenie PSU MAX [mm]: 220

Wentylatory w zestawie: 1×120 mm

Maksymalna liczba możliwa do zamontowania: 6×120 mm
LUB 3×140 mm plus 3×120 mm

Panele ze szkła hartowanego: Bok

Filtry: Góra / Pod zasilaczem / Front Mesh

Kolor: Czarny

Gwarancja [miesiące]: 24

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!