KRUX Fizz RGB – premiera headsetu z podświetleniem RGB

KRUX ogłosił premierę swoich najnowszych przewodowych słuchawek Fizz RGB. Posiadają one wbudowany mikrofon oraz podświetlenie RGB. Całość jest już dostępna w sprzedaży w cenie od 80 do 90 zł.

22 lipca 2021
Na skróty
  • KRUX Fizz to nowe słuchawki przewodowe z podświetleniem RGB.
  • Do dyspozycji otrzymujemy wbudowany mikrofon oraz przewód wyposażony w kontroler do sterowania głośnością.
  • Sprzęt jest już dostępny w sprzedaży w cenie od 80 do 90 zł zależnie od sprzedawcy.

Firma KRUX podała oficjalne informacje o premierze swojego najnowszego produktu. Są to przewodowe słuchawki KRUX Fizz z podświetleniem RGB. Do dyspozycji otrzymujemy wbudowany mikrofon oraz przewód wyposażony w kontroler do sterowania głośnością. Fizz jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena waha się od 80 do 90 zł zależnie od sprzedawcy.

KRUX Fizz RGB – budowa słuchawek

KRUX Fizz RGB zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie wygłuszyć otoczenie, a wzmocnić to, co wydobywa się z komputera. Pałąk i nauszniki w słuchawkach został obite miękką gąbką, a waga całego headsetu wynosi zaledwie 225 gramów. Na elastycznym pałąku znajduje się zawsze gotowy do akcji mikrofon, który jest tam przymocowany na stałe.

Wygląd słuchawek KRUX Fizz RGB

Wszystkie rodzaje dźwięku są przekazywane jeszcze lepiej dzięki parze przetwornic o średnicy 50 mm, która jest w stanie przekazać fale dźwiękowe w zakresie od 20 do 20000 Hz.

Przewody w KRUX Fizz RGB

Na przewodzie headsetu znajdziemy specjalny kontroler do regulowania głośnością muzyki. Możemy też wyłączyć mikrofon za pomocą jednego przycisku. Oprócz tego na pilocie znajdziemy wyłącznik podświetlenia RGB.

Kontroler do regulowania głośnością

Kabel zakończony jest dwoma złączami jack 3,5 mm. Pierwszy z nich odpowiada za działanie słuchawek, drugi zaś za mikrofon. Jeśli jednak nie chcemy korzystać z mikrofonu, wystarczy nie podłączać drugiego jacka. W zestawie otrzymujemy również kabel USB-A, który koniecznie musimy podłączyć, jeśli chcemy korzystać z podświetlenia RGB.

Ustrzel grową okazję

Interfejs: 2× jack 3.5, USB-A podświetlenie

Długość kabla [cm]: 210

Wymiary [mm]: 203 × 200 × 89

Waga [g]: 225

Przetwonik: 50

Impedancja: 32

Czułość [dB]: 120 +/- 3

Pasmo przenoszenia [Hz]: 20 – 20000

Mikrofon: Tak

Podświetlenie: Tak

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!