fbpx

Król Lew trafi zaraz do Disney Dreamlight Valley. Są szczegóły aktualizacji

4 kwietnia 2023,
09:08
Kaja Piaścik
Postać z Myszką Mickey i czarodziejem przed zamkiem w Disney Dreamlight Valley

Już w tym tygodniu, w środę 5 kwietnia, do Disney Dreamlight Valley zostanie dodany świat inspirowany kolejną kultową animacją. Aktualizacja Pride of the Valley uwzględni elementy znane z Króla Lwa: w grze pojawią się dwie nowe postaci, czyli Simba i Nala, a gracze będą mogli zbudować własną wersję Lwiej Skały.

Na kilka dni przed premierą studio Gameloft podzieliło się długą listą zawartości patcha.

Aktualizacja Pride of the Valley – lwy, parki rozrywki i Wielkanoc w Dolinie

W Disney Dreamlight Valley czekają też Star Paths – sezonowe wydarzenia z zestawem nowych zadań, za wypełnienie których gracze otrzymują elementy kosmetyczne, zwierzęcych towarzyszy i inne nagrody. Nadchodzący Star Path będzie skupiał się na motywie parków rozrywki Disneya. Swoją wioskę będzie można ozdobić atrakcjami takimi jak diabelski młyn (Pixar Pal-A-Round), karuzela z Dumbo czy Mad Tea Party (popularna przejażdżka w wirujących filiżankach).

Oprócz tego nadchodząca Wielkanoc przynosi ze sobą event Eggstravaganza, związany zapewne z szukaniem malowanych jajek. Potrwa on od 8 do 29 kwietnia.

Do tego dochodzą m.in. nowe pozycje do selfie ze zwierzakami w trybie fotograficznym, ślizganie jako forma transportu i nowe limitowane przedmioty w sklepach. Oprócz dodatków aktualizacja obejmie też sporo poprawek i ulepszeń.

Disney Dreamlight Valley, czyli przygodowy life-sim medialnego giganta,od 6 września znajduje się we wczesnym dostępie na PC i konsolach Xbox, PlayStation oraz Nintendo Switch. Oficjalna premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku. Deweloperzy obiecują, że od oficjalnego rynkowego debiutu tytuł będzie darmowy dla użytkowników, a tymczasem można zapoznać się z nim przez Game Passa lub kupując Founder’s Pack w jednej z trzech różnych edycji.