Krew, krew i jeszcze więcej krwi! Ukazał się trailer DOOM Eternal: Horde Mode

Minął nieco ponad rok od premiery Doom Eternal, ale nie oznacza to, że id Software odłożyło grę na półkę. Właśnie dlatego nowa aktualizacja da nam kolejny tryb – Hordę.

25 października 2021

Już jutro (26 października) ukaże się nowa aktualizacja do gry DOOM Eternal. Jej numer to dość wymowne 6.66; wprowadzi tryb Hordy, który został stworzony na podstawie anulowanego trybu Inwazji.

Doom ciągle jest hitem, mimo że wyszedł 20 marca 2020. Ten szybki i brutalny FPS stworzony został przez id Software, a dystrybuowany jest przez Bethesdę. Teraz po dwuczęściowym DLC, The Ancient Gods, Doom Eternal ujawnia nowości w aktualizacji 6.66. Wielu zmian doczeka się BATTLEMODE – głównie poprawionej struktury rankingowej i ulepszonego systemu matchmakingu. Warto powiedzieć, że Noyau de Mars i Pointe du Monde dostaną poziomy Eksperckie (Master). 

O w mordę! Mamy Hordę!

Jak sama nazwa wskazuje, w tej dynamicznej próbie gracze zmierzą się z falami demonów i będą rywalizować o jak najlepszy wynik. Niektórzy z przeciwników będą oznaczeni jako cele o wysokim priorytecie, które po zabiciu dadzą graczom olbrzymią premię do punktacji. W trakcie gry i zdobywania kolejnych pozycji w rankingu odblokowana zostanie dodatkowa zawartość oraz wyzwania, a to oznacza, że możecie liczyć na świetną zabawę i jeszcze więcej martwych demonów u waszych stóp.

Od 26 października aktualizacja 6.66 zostanie wdrożona na wszystkich nośnikach, tj. PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series oraz Google Stadia. Niestety nic nie wiadomo na temat Nintendo Switcha.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!