fbpx

Kolejne DLC do Sniper Elite 5 już dostępne. W Kraken Awakes znajdziemy nową misję fabularną

7 lipca 2023,
19:45
Dorota Żak
Postaci z Sniper Elite 5 Kraken Awakes

Rozwijane od swojej premiery w zeszłym roku Sniper Elite 5 regularnie otrzymuje nową zawartość oraz aktualizacje. Do gry trafił kolejny patch poprawiający błędy i rozgrywkę, a studio Rebellion przypomniało o tym, że nie toleruje w niej obecności cheaterów i co zrobić w takiej sytuacji, choć była to jedynie część większego ogłoszenia. Inne informacje dotyczyły dodania do produkcji darmowej mapy Abandonded Quarry dla trybu Deathmatch.

DLC do Sniper Elite 5 domyka Season Pass Two

Najważniejsze nowość związana ze Sniper Elite 5 to jednak debiut nowego fabularnego dodatku. 6 lipca do gry trafiła zawartość Kraken Awaits, która przeniesie nas do militarnych doków. W DLC wcielimy się w Karla Fairburne’a, a naszym celem stanie się udaremnienie planów Friedricha Vogela i przerwanie budowy wielkiego lotniskowca. Aby to zrobić, w dodatku znajdziemy:

  • misję fabularną Kraken Awaits;
  • pistolet Mod.712;
  • skórkę do broni o nazwie Patriot;
  • skórkę American Airborne dla Karla.

Nowa zawartość jest częścią drugiego Season Passa do gry, można ją również zakupić osobno w cenie 49,99 złotych. Studio Rebellion przypomniało także, że Sniper Elite 5 wraz z dodatkami znajduje się aktualnie na przecenie z okazji Steam Summer Sale. Wyprzedaż potrwa do 13 lipca, więc jeśli ktoś planuje zakup gry, jest to dobry moment.