Kapsuły z naklejkami w designie Battlefield 2042 trafiają do CS:GO

Najnowsza strzelanka od studia EA DICE już jutro zadebiutuje na rynku. Z tej okazji twórcy połączyli siły z producentami CS:GO i wspólnie stworzyli kapsuły z limitowanymi naklejkami. Ozdobione są one w design Battlefielda 2042, a przygotowano ich blisko 20.

18 listopada 2021

Takiej współpracy na pewno się nie spodziewaliście. Twórcy znanych wszystkim produkcji – Counter Strike: Global Offensive oraz serii Battlefield – połączyli siły na rzecz limitowanych naklejek do CS:GO. Do oficjalnego sklepu tytułu trafią kapsuły z wlepami, które ozdobione zostały designem z Battlefielda 2042. Twórcy przygotowali łącznie 17 nowych naklejek o 12 unikalnych wzorach z nadchodzącej strzelanki od EA. Całość zostanie udostępniono już jutro (19 listopada).

Kapsuły z naklejkami Battlefielda 2042 w CS:GO

W limitowanych kapsułach w designie Battlefielda 2042 znajdzie się aż 17 naklejek o 12 całkiem odmiennych wzorach. Przy niektórych wzornictwo się powtarza, różnią się one natomiast materiałem wykonania oraz stopniem rzadkości. Twórcy przygotowali dla nas dziesięć papierowych, cztery holograficzne oraz trzy najrzadsze foliowane naklejki. Trzeba przyznać, ze wszystkie są bardzo ciekawe i ładne.

Wygląd wszystkich naklejek z kapsuł

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji, z ciekawością podchodzący do nowych tematów. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo śmiga rowerem.
UWaga! Gorące informacje!