Jagged Alliance 3 oficjalnie zapowiedziany. Produkcja otrzymała pierwszy zwiastun

Oficjalnie zaprezentowano najnowszą produkcję studia THQ Nordic. Jagged Alliance 3 to kontynuacja cieszącej się dużym uznaniem gry strategicznej. Niestety nie poznaliśmy daty premiery.

18 września 2021

Twórcy Jagged Alliance 3 – studio THQ Nordic – zaprezentowali pierwszy oficjalny zwiastun nadchodzącej produkcji. Jest to trzecia odsłona kultowej serii. Tytuł zapowiedziano jako grę dostępną wyłącznie na PC. Niestety producent nie ujawnił choćby przybliżonej daty premiery, ma ona się ukazać „wkrótce”.

Fani czekali od dziesięcioleci, aby zobaczyć trzecią edycję legendarnej serii strategii Jagged Alliance. Eksperci od gier strategicznych z Haemimont Games, znani z pracy nad Tropico-Series, Surviving Mars, Victor Vran i wieloma innymi świetnymi grami, w końcu stworzą prawdziwego następcę ukochanej serii.

Studio THQ Nordic – twórcy Jagged Alliance 3

Jagged Alliance 3 – najnowsza odsłona kultowej serii

W Jagged Alliance 3 gracz przejmuje dowództwo nad organizacją najemników w fikcyjnym kraju Grand Chien – krainie pogrążonej w chaosie po przejęciu władzy przez brutalną paramilitarną siłę znaną jako Legion. Produkcja połączy taktyczną walkę turową z eksploracją dużego świata gry z elementami strategicznymi, w tym przejmowaniem kontroli nad terytoriami, szkoleniem lokalnych sił i tworzeniem wielu oddziałów wybranych spośród najemników. Jagged Alliance 3 będzie zawierał także elementy RPG, takie jak specjalne profity lub poziomy dla naszych najemników, a także grabież i dostosowywanie swojego arsenału broni. Bawiąc się na PC, tytuł będzie również zawierał tryb współpracy dostępny dla wielu graczy.

Ustrzel grową okazję

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!