Indie World Showcase – 11 sierpnia poznamy gry zmierzające na Nintendo Switch

Jeśli skończyły się już wam tytuły do ogrania na Nintendo Switch, nie musicie się martwić. Już jutro poznamy kolejne gry, które trafią na konsolę, a to wszystko za sprawą Indie World Showcase.

10 sierpnia 2021

To, że na Nintendo Switch możemy znaleźć świetne pozycje z kategorii gier indie, nie jest już dla nikogo zaskoczeniem. Na konsolę raz za razem wędrują kolejne tytuły, a japońska firma świadoma jest ich popularności. Kolejna porcja gier ma pojawić się już niebawem – jakie dokładnie znajdą się w niej pozycje, dowiemy się na zapowiedzianym dzisiaj Indie World Showcase. 11 sierpnia, czyli jutro, możemy spodziewać się na prezentacji około 20 minut ogłoszeń dotyczących nadchodzących gier. Całe wydarzenie obejrzymy już jutro na kanale YouTube Nintendo o godzinie 18:00 naszej strefy czasowej. Oprócz czasu, miejsca i tematu nie podano niestety dodatkowych szczegółów – te poznamy, śledząc prezentację.

Poprzednie Indie World Showcase odbyło się w kwietniu tego roku. Ogłoszono na nim, że na Nintendo Switch trafi ponad 20 różnych gier, w tym Oxenfree 2: Lost Signals, Road 96 czy OlliOlli World, które jeszcze czekają na swoje premiery. Oprócz nich użytkownicy Nintendo Switch mogą od tego momentu zagrać w nieco starsze tytuły, jak choćby Fez.

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!