HyperX Cloud Stinger 2 – nowa odsłona znanej serii słuchawek

7 września 2022,
17:01
Jakub Jasiński

HyperX odświeża znaną i lubianą serię swoich zestawów słuchawkowych. Nowe Cloud Stinger 2 to przede wszystkim zmiany w specyfikacji oraz nowe funkcjonalności.

Prezentacja słuchawek HyperX Cloud Stinger 2
Na skróty
  • HyperX prezentuje nowe słuchawki komputerowe.
  • Cloud Stinger 2 są kontynuacją dobrze przyjętej serii.
  • Zmiany obejmują głównie specyfikacji i dodatkowych funkcjonalności.
  • Sprzęt jest już dostępny do zakupu w Stanach Zjednoczonych, wkrótce powinien zawitać do Europy.

HyperX zaprezentował nowy model słuchawek z serii Cloud. Stinger 2 jest kontynuacją lekkiego i wygodnego headsetu. Zmiany mają dotknąć przede wszystkim specyfikacji technicznej i dodatkowej funkcjonalności. Producent rekomenduje swój nowy zestaw w szczególności osobom, które spędzają długie godziny podczas rozgrywek komputerowych.

Prezentacja słuchawek z mikrofonem HyperX Cloud Stinger 2
Źródło: HyperX

Lepsza jakość audio w HyperX Cloud Stinger 2

Słuchawki Cloud Stinger 2 wyposażono w przetworniki o średnicy 50 mm i bardzo lekką konstrukcję z tworzywa sztucznego – 300 g. Nowa odsłona czerpie garściami i poprzedniczki – celem HyperX jest udoskonalenie dobrze już przyjętych wcześniej słuchawek. Największe zmiany mają dotyczyć odczuć audio, między innymi poprzez wyposażenie sprzętu we wsparcie DTS Headphone: X – dźwięk przestrzenny.

Oprócz tego, zestaw otrzymał elastyczny mikrofon z aktywną redukcją szumów, przyciski multimedialne umieszczone na zewnętrznej stronie muszli, a także dużą możliwość regulacji samych słuchawek. Od teraz obracają się one także w osi pionowej o 90 stopni.

W pozytywnych słowach na temat nowego zestawu słuchawkowego wypowiedział się sam menedżer biznesowy HyperX.

Oferując kolejną najwyższej jakości opcję zestawu słuchawkowego wyposażoną w imponujące funkcje i komfort, Cloud Stinger 2 pozostaje wierny jakości i wygodzie swoich lekkich poprzedników w niskiej cenie – teraz z dźwiękiem DTS Headphone: X dla większego zanurzenia w grze.

Nate Almond, menedżer biznesowy ds. Audio w HyperX (tłumaczenie własne)

Nowy zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger 2 został wyceniony na 49,99 $. Zakup jest już możliwy za pośrednictwem oficjalnego sklepu producenta, Amazona oraz Best Buy. Na ten moment dostępność zestawu obejmuje jedynie Stany Zjednoczone, wkrótce powinien zawitać także do Europy.