HyperX Cloud Stinger 2 – nowa odsłona znanej serii słuchawek

HyperX odświeża znaną i lubianą serię swoich zestawów słuchawkowych. Nowe Cloud Stinger 2 to przede wszystkim zmiany w specyfikacji oraz nowe funkcjonalności.

7 września 2022
Na skróty
  • HyperX prezentuje nowe słuchawki komputerowe.
  • Cloud Stinger 2 są kontynuacją dobrze przyjętej serii.
  • Zmiany obejmują głównie specyfikacji i dodatkowych funkcjonalności.
  • Sprzęt jest już dostępny do zakupu w Stanach Zjednoczonych, wkrótce powinien zawitać do Europy.

HyperX zaprezentował nowy model słuchawek z serii Cloud. Stinger 2 jest kontynuacją lekkiego i wygodnego headsetu. Zmiany mają dotknąć przede wszystkim specyfikacji technicznej i dodatkowej funkcjonalności. Producent rekomenduje swój nowy zestaw w szczególności osobom, które spędzają długie godziny podczas rozgrywek komputerowych.

Prezentacja słuchawek z mikrofonem HyperX Cloud Stinger 2
Źródło: HyperX

Lepsza jakość audio w HyperX Cloud Stinger 2

Słuchawki Cloud Stinger 2 wyposażono w przetworniki o średnicy 50 mm i bardzo lekką konstrukcję z tworzywa sztucznego – 300 g. Nowa odsłona czerpie garściami i poprzedniczki – celem HyperX jest udoskonalenie dobrze już przyjętych wcześniej słuchawek. Największe zmiany mają dotyczyć odczuć audio, między innymi poprzez wyposażenie sprzętu we wsparcie DTS Headphone: X – dźwięk przestrzenny.

Oprócz tego, zestaw otrzymał elastyczny mikrofon z aktywną redukcją szumów, przyciski multimedialne umieszczone na zewnętrznej stronie muszli, a także dużą możliwość regulacji samych słuchawek. Od teraz obracają się one także w osi pionowej o 90 stopni.

W pozytywnych słowach na temat nowego zestawu słuchawkowego wypowiedział się sam menedżer biznesowy HyperX.

Oferując kolejną najwyższej jakości opcję zestawu słuchawkowego wyposażoną w imponujące funkcje i komfort, Cloud Stinger 2 pozostaje wierny jakości i wygodzie swoich lekkich poprzedników w niskiej cenie – teraz z dźwiękiem DTS Headphone: X dla większego zanurzenia w grze.

Nate Almond, menedżer biznesowy ds. Audio w HyperX (tłumaczenie własne)

Nowy zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger 2 został wyceniony na 49,99 $. Zakup jest już możliwy za pośrednictwem oficjalnego sklepu producenta, Amazona oraz Best Buy. Na ten moment dostępność zestawu obejmuje jedynie Stany Zjednoczone, wkrótce powinien zawitać także do Europy.

UWaga! Gorące informacje!