Horizon Forbidden West – masywny przeciek tygodnie przed premierą

Tego nikt się nie spodziewał. Z powodów nikomu nieznanych niedokończona wersja Horizon Forbidden West na PS4 znalazła się w rękach graczy.

11 stycznia 2022
Na skróty
  • Wersja gry została zdobyta wraz z konsolą ukradzioną z siedziby producenta.
  • Pomimo braku niektórych finalnych modeli jest to w zasadzie pełna wersja gry, która ukaże się dopiero za miesiąc.
  • Twórcy na bieżąco próbują usuwać wszystkie ślady po przecieku.

Nikt nie wie, jak to się wydarzyło. Nikt nie wie, kto do tego doprowadził. Wiadomo jednak, że to prawda. Według doniesień do budynku studia Guerrilla Games, producentów gry, niezauważenie wtargnęła osoba w nim niepracująca i zwinęła konsolę, na której znajdował się niedokończony build Horizon Forbidden West.

Twórcy momentalnie przystąpili do wyszukiwania opublikowanych treści i zaskakująco szybko usunęli większość śladów na popularniejszych platformach. Aby ten artykuł nie zaznał tego samego losu, powiem tylko, że znalezienie tego Świętego Grala n PS4 wymaga tylko minimalnej znajomości stron torrentowych.

Bartłomiej Gawryszuk

Gracz od urodzenia, wielbiciel rachunku prawdopodobieństwa, projektant gier, poeta, człowiek. Dumny posiadacz bardzo imponującej kolekcji gier (o wiele za dużej zdaniem wielu), mnogiej osobowości i słodkiego kota potrafiącego wyłączyć komputer 3 razy w ciągu minuty. Z jakiegoś powodu uwielbia gry które zawierają nieumarłych, piesze wędrówki i wszelkiej maści gry kooperacyjne. Godzinami potrafi gadać dlaczego „World War Z” Max’a Brooks’a to najlepsza książka na świecie, pomimo wrodzonej awersji do horrorów.
UWaga! Gorące informacje!