fbpx

Hogwarts Legacy otrzyma multiplayer? Fanowska modyfikacja jest już w fazie testów

Dziś The Together Team, czyli fanowskie studio, które tworzyło multiplayer do The Elder Scrolls V: Skyrim, ujawniło wczesną wersję moda Hogwarts Legacy. Wprowadza on oczywiście możliwość grania z innymi graczami. Modyfikacja nosi nazwę HogWarp i jeszcze jest w bardzo wczesnej fazie produkcyjnej, ale o dziwo działa.

Podobny mod do Skyrima był tworzony przez kilka miesięcy, by odpowiednio go dopracować. Hogwarts Legacy jest dostępne zaledwie tydzień i studio już pracuje nad modyfikacją i trybem multiplayer.

Multiplayer w Hogwarts Legacy może zaskoczyć. Jak wygląda fanowska modyfikacja?

Twórcy modyfikacji opublikowali krótki fragment rozgrywki, gdzie widać dwóch graczy przemierzających Hogwart. Otworzyli oni również swoją stronę na Patreonie, gdzie można wesprzeć projekt. Za 46 funtów gracze otrzymają także przedpremierowy dostęp do modyfikacji HogWarp.

Hogwarts Legacy nie jest grą stworzoną, by grać w multiplayerze. Mimo wszystko modyfikacja prezentuje się świetnie. Jeżeli twórcy odpowiednio ją rozwiną, możliwe, że będzie można ukończyć całą fabułę w kooperacji, przynajmniej takie są obecnie plany.

Graczom niezwykle spodobało się Hogwarts Legacy, więc coraz więcej modyfikacji nie powinno dziwić. Niektórzy sprawdzili nawet grę w VR i według doniesień wygląda to świetnie. Warto zauważyć, że tytuł jest obecnie jednym z najpopularniejszych na Steamie. Można spodziewać się coraz więcej fanowskich projektów.