Hi-Fi Rush może jeszcze w tym roku trafić na Nintendo Switch

8 stycznia 2024,
10:00
Arek Grabowski
Bohater Hi-Fi Rush z kotem na ramieniu

Hi-Fi Rush to niezwykle udana produkcja Tango Gameworks. Już od pierwszego dnia na Steamie zyskała ogromną popularność. Warto wiedzieć, że dotychczas tytuł był uznawany za ekskluzywną grę Xboxa. Mimo wszystko sytuacja mogła nieco ulec zmianie. W sieci pojawiają się plotki o tym, że tytuł trafi w tym roku na Nintendo Switch, co wykluczałoby ekskluzywność. Jako pierwszy zasugerował to znany leaker – NateTheHate w swoim podcaście.

Podobne informacje przekazał użytkownik serwisu ResetEra o pseudonimie „lolilolailo”. Pogłoskę należy traktować obecnie z przymrużeniem oka, ponieważ Tango Gameworks lub Microsoft obecnie nie poinformowali o przeniesieniu Hi-Fi Rush na Nintendo Switch. Najpewniej takie informacje otrzymamy w najbliższych tygodniach lub miesiącach.

Hi-Fi Rush może również otrzymać jakiś rodzaj dodatku w najbliższej przyszłości

Wyżej wymienione źródła już kilkukrotnie potwierdzały swoją wiarygodność. Sprawdziły się między innymi informacje dotyczące serii Persona oraz ATLUS. Jakiś czas temu w sieci mogliśmy zobaczyć nowe osiągnięcia, które mają rzekomo trafić do Hi-Fi Rush. Wskazują one na jakąś formę rozszerzenia w najbliższej przyszłości.

Potencjalnie premiera na Nintendo Switch mogłaby być pretekstem, by wydać mniejsze lub większe DLC. Obecnie jednak twórcy nie zdradzają żadnych informacji dotyczących gry.