GTA Plus to najnowsza subskrypcja do GTA Online

GTA Plus to nowy program członkowski w GTA Online na PlayStation 5 i Xbox Series X|S, który rozpocznie się 29 marca i zapewni zarówno nowym, jak i dotychczasowym graczom szereg cennych korzyści na nowej generacji konsol.

26 marca 2022

Członkowie GTA Plus co miesiąc otrzymają przelew 500 000 GTA$ na swój rachunek w banku Maze, możliwość sięgnięcia w Los Santos i okolicach po nieruchomości dające dostęp do zawartości z aktualizacji, w które gracze mogli nie mieć okazji jeszcze zagrać, a także specjalne ulepszenia pojazdów, zniżki członkowskie, premie GTA$ i RP oraz wiele więcej.

GTA Plus, czyli nowy abonament Rockstara dedykowany graczom GTA Online

Oto zestawienie korzyści, jakimi cieszyć się będą członkowie GTA+ w inauguracyjnym miesiącu subskrypcji (29 marca – 27 kwietnia):

  • 500 000 GTA$ automatycznie przekazane na rachunek w banku Maze,
  • Principe Deveste Eight – wraz z bezpłatnym ulepszeniem Hao’s Special Works, zanim zostanie ono udostępnione do zakupu (plus oznaczenia CMYK z usterką i Pomarańczowa faza),
  • Warsztat tuningowy umiejscowiony w La Mesa, który otwiera dostęp do różnych możliwości rozgrywki z Los Santos Tuners. Dotychczasowi właściciele warsztatów tuningowych będą mogli za darmo przenieść swój zakład do La Mesa,
  • Zniesiona opłata za członkostwo w klubie samochodowym LS. Dotychczasowi członkowie klubu samochodowego posiadający GTA Plus otrzymają zamiast tego premię 50 000 GTA$,
  • Właściciele jachtów będą mogli za darmo ulepszyć swój jacht do superjachtu Aquarius,
  • Koszulka Gussét z żabą oraz koszykarska koszulka Broker Prolaps wraz z szortami zostaną automatycznie dodane do waszej garderoby,
  • Oznaczenie Kolaż dla Mammotha Avengera, HVY BWP oraz TM-02 Khanjali,
  • Wybór darmowych farb i emblematów do warsztatu tuningowego,
  • 3 × GTA$ i RP za Serię wyścigów HSW,
  • 2 × więcej reputacji w klubie samochodowym za Serię wyścigów ulicznych.

Członkowie GTA Plus mogą też nabyć w PlayStation Store na PS5 lub Microsoft Store specjalne karty Shark, które zapewniają więcej gotówki. Co miesiąc GTA Plus zapewni nowy zestaw ekskluzywnych korzyści dla swoich członków. Wystarczy zajrzeć do Legendary Motorsport, Hao’s Special Works, Maze Bank Foreclosures, DockTease i innych sklepów w GTA Online, żeby wykorzystać bieżące korzyści członkowskie, zanim wygasną. Wszystkie te korzyści są dostępne do wykorzystania na równi z regularnym programem wydarzeń w GTA Online, który nadal będzie dostępny dla wszystkich graczy.

Subskrypcja zadebiutuje 29 marca, a jej miesięczny koszt będzie wynosić 26,99 zł. GTA Plus trafi do PlayStation Store na PlayStation 5 oraz Microsoft Store na Xbox Series X/S. Abonament będzie można anulować w dowolnym momencie.

Źródło: informacja prasowa

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!