fbpx

GTA 5 i Red Dead Online nie otrzymają już przedmiotów z subskrypcji Prime Gaming

1 kwietnia 2023,
17:18
Arek Grabowski
Postać w zielonej bluzie z karabinem w dłoni na banerze reklamowym GTA Online

W jednym z artykułów Rockstar Games można znaleźć informację, że korzyści płynące z Prime Gaming nie będą już dostępne dla Grand Theft Auto Online oraz Red Dead Online. Już niebawem kończy się wsparcie obu tych gier, jeśli chodzi o darmowe stroje, walutę, emotki czy inne przedmioty.

Od 31 marca nie są dostępne pakiety dla GTA Online, natomiast 3 kwietnia zakończy się dystrybucja korzyści z Prime Gaming do Red Dead Online. Taka zmiana zostanie wprowadzona najprawdopodobniej bezpowrotnie. Kolejnych nowości można się spodziewać dopiero po premierze GTA 6.

Przedmioty do GTA Online i Red Dead Online na zakończenie wsparcia Prime Gaming

Amazon przygotował specjalne pakiety do gier Rockstara na zakończenie całej współpracy. Gracze GTA Online mogą otrzymać darmowe 125 tys. dolarów. Jedynym warunkiem jest to, że musieli oni zagrać w grę między 30, a 31 marca.

Dla subskrybentów Prime Gaming przygotowano znacznie więcej przedmiotów do Red Dead Online. Do 3 kwietnia można otrzymać poniższy pakiet:

  • 5 sztabek złota;
  • Emotka Howl;
  • Kapelusz Buckley;
  • Tunika z kapturem Rivera.

Oczywiście w Prime Gaming wciąż będzie można otrzymać kolejne przedmioty do gier. Wśród nich nie znajdzie się jednak GTA Online oraz Red Dead Online.