fbpx

GRID Legends – zaprezentowano pierwszy zwiastun

23 lipca 2021,
12:19
Maciej Krause

GRID Legends oficjalnie zapowiedziane, otrzymaliśmy pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji. Ekipa Codemasters zdradziła już sporo szczegółów, a to jeszcze nie wszystko. Trzeba przyznać, najnowsza odsłona gry wyścigowej zapowiada się naprawdę ciekawie.

Samochody w GRID Legends
Na skróty
  • Twórcy GRID Legends udostępnili pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji.
  • Studio Codemasters przygotowało dla nas ponad setkę maszyn, około 130 torów rozmieszczonych na całym świecie. Najnowsza odsłona z serii gier wyścigowych zaoferuje rozbudowany tryb fabularny, wieloosobowy, driftu, samodzielne wyścigi i race creator.
  • Premierę przewidziano dopiero na 2022 rok. Tytuł zadebiutuje na PC i na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Twórcy GRID Legends – studio Codemasters – wraz z Electronic Arts zaprezentowali pierwszy oficjalny zwiastun nadchodzącej produkcji. GRID Legends zapowiada się jako naprawdę świetna produkcja. Na trailerze możemy zobaczyć wiele modeli samochodów, tras i kierowców.  Tytuł zadebiutuje na PC i na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Premierę przewidziano dopiero na 2022 rok.

GRID Legends łączy wszystko, co kochają nasi gracze – i dodaje jeszcze więcej ekscytujących funkcji wyścigowych, w tym nowy, epicki tryb fabularny. Dajemy graczom większą różnorodność i wybór. Czy to, że tworzysz swoje ostateczne wyzwania za pomocą Kreatora wyścigów, czy przywracamy tryb driftu pożądany przez społeczność. To dopiero początek podróży i nie możemy się doczekać, aby ujawnić więcej w nadchodzących miesiącach.

Chris Smith, dyrektor GRID Legends w Codemasters

GRID Legends – najnowsza odsłona serii gier wyścigowych

Najnowsza produkcja obejmie wrażenia z jazdy na wysokich stawkach, które łączą ekscytującą akcję w sportach motorowych, niesamowitą różnorodność wyścigów i wciągającą historię, która stawia gracza w centrum akcji.

GRID: Legends zaoferuje rozbudowany tryb wieloosobowy, driftu, samodzielne wyścigi i race creator. W tym ostatnim to my sami wybieramy tor i samochód, jakim będziemy się bawić. Oczywiście nie zabraknie też trybu fabularnego, który został nakręcony w formacie XR z elementami rodem z filmów dokumentalnych, w którym główną rolę odgrywa Ncuti Gatwa.

Twórcy przygotowali dla nas ponad setkę maszyn oraz rozbudowany system ich ulepszania. Mamy okazje rywalizować na ponad 130 trasach, w tym na prawdziwych torach, takich jak Brands Hatch i Indianapolis, historycznych obiektach GRID i nowych lokalizacjach (np. Londyn i Strada Alpina).