Gracze Forza Horizon 5 otrzymają darmowe Lamborghini w tym tygodniu

29 grudnia 2022,
18:17
Arek Grabowski
Lamborghini Sian Roadster w Forza Horizon 5

W tym tygodniu gracze Forza Horizon 5 otrzymają zupełnie darmowy samochód marki Lamborghini. To swego rodzaju świąteczny prezent od Playground Games, czyli twórców gry. Tajemniczym pojazdem jest konkretnie Lamborghini Sian Roadster. Forza Horizon 5 oferowała wyzwanie świąteczne, w którym gracze musieli wysyłać prezenty między sobą, by wygenerować odpowiednio dużo punktów. Udało się, więc każdy otrzyma darmowe Lamborghini Sian.

Darmowe Lamborghini Sian Roadster w Forza Horizon 5 jako prezent za świąteczne wyzwanie

Samochód został zaprezentowany w przyciągającym uwagę odcieniu niebieskiego. Gracze są naprawdę zadowoleni z prezentu, co wyrażają przez komentarze pod postem na Twitterze „ForzaHorizon”. Według większości darmowe Lamborghini Sian Roadster będzie najszybszym samochodem tej marki w grze. Można je odebrać już teraz przez zakładkę z prezentami.

Auto wyróżnia się przede wszystkim osiągami, ponieważ prawdziwe Lamborghini Sian osiąga prędkość 100 km/h w zaledwie 2,9 s. To hybrydowy model, który wciąż oferuje dźwięk pełnoprawnego silnika V12. W dużej części samochód wykonano z karbonu, co wygląda świetnie i dodatkowo zmniejsza wagę pojazdu. Forza Horizon 5 przekroczyła już 20 milionów graczy, więc zainteresowanie nowym autem jest duże. W sieci pojawiają się ciągle nowe projekty, jeśli chodzi o tuning samochodu.