Genesis Krypton 750 – premiera lekkiej myszy dla graczy z wymiennym grzbietem

Genesis Krypton 750 to mysz gamingowa, która ma imponować nie tylko osiągami, lecz także trwałością i opcjami customizacji. Projektanci wyposażyli ją w system ciężarków, by każdy mógł znaleźć idealny balans. Są też wymienne górne panele: pełny i ażurowy. Mechaniczne switche mają znieść 50 milionów kliknięć, a kabel z oplotem Paracord wytrzymać długie lata. A na tym nie koniec.

9 grudnia 2021

Najnowsza propozycja marki Genesis to mysz dla graczy Krypton 750. Cechuje się ona wagą, która wynosi od 58 do 76 gramów. Można ją regulować za pomocą systemu 12 ciężarków. Dostęp do nich zapewnia wymienny grzbiet. Może on skrzętnie ukrywać wnętrze lub mieć perforowaną strukturę plastra miodu, która powinna zapewnić lepszą wentylację dłoni. Gracz nie musi jednak decydować się na konkretną opcję już w sklepie – w pudełku znajdują się oba panele.

Genesis Krypton 750 – mysz dla graczy z wymiennym grzbietem

Osadzona na teflonowych stopkach mysz Genesis Krypton 750 posiada sensor optyczny PixArt PAW3333. Oferuje on rozdzielczość regulowaną sześciostopniowo w zakresie od 200 do 8000 DPI, a bieżące ustawienie prezentuje wskaźnik DPI. Według specyfikacji czujnik powinien radzić sobie z przyspieszeniami do 35 G i ze śledzeniem ruchu z prędkością do 300 cali na sekundę. Komendy gracza są wyzwalane za pomocą sześciu programowalnych przycisków.

Czarny gryzoń Genesis Krypton 750
Źródło: Genesis

Genesis Krypton 750 wyposażono w mechaniczne przełączniki, a ich żywotność szacuje się na około 50 milionów kliknięć. Przewód o długości 1,8 metra otrzymał z kolei oplot typu Paracord. Dzięki temu gryzoń ma szansę przetrwać długie lata intensywnych rozgrywek. Przewagę w nich pomoże zdobyć dołączone oprogramowanie. Pozwala ono m.in. na żonglowanie funkcjami przycisków, nagrywanie makr, zmianę ustawień podświetlenia RGB i zapisywanie profili w ramach wbudowanej pamięci.

Genesis Krypton 750 - biała mysz w częściach
Źródło: Genesis

Mysz dla graczy Genesis Krypton 750 jest oferowana w dwóch klasycznych kolorach: czarnym i białym. W obu przypadkach zastosowano matowe wykończenie. Gryzoń jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 169 złotych.

Źródło: informacja prasowa

Typ myszy: przewodowa

Dostępne kolory: czarny, biały

Wymiary: 118 × 61 × 39 mm

Waga: 58-76 gramów (system ciężarków)

Sensor: PixArt PAW3333

Rozdzielczość sensora: 200-8000 DPI

Maks. szybkość śledzenia: do 300 cali na sekundę

Maks. przyspieszenie: do 35 G

Częstotliwość próbkowania: 1000 Hz

Wbudowana pamięć: tak

Liczba przycisków: 6

Oprogramowanie: tak, z możliwością nagrywania makr

Podświetlenie: tak, RGB LED z efektem PRISMO

Przewód: 1,8 m USB z oplotem Paracord

Kompatybilność: Windows XP/Vista/7/8/10, Linux, Android

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!