GeForce NOW – LEGO Builder’s Journey, Phantom Abyss oraz Dual Universe już w usłudze

Rozpoczął się sezon wakacyjny, jednak NVIDIA ani myśli zwalniać i kontynuuje swoją tradycję cotygodniowego poszerzania biblioteki gier dostępnych w GeForce NOW. W tym tygodniu producent podzielił się też interesującą zapowiedzią!

27 czerwca 2021

W tym tygodniu oficjalnie rozpoczęło się lato, a do biblioteki gier w usłudze GeForce NOW dołączyło 13 kolejnych tytułów. Znalazły się wśród nich debiutujące w tym tygodniu na cyfrowych platformach LEGO Builder’s Journey oraz Phantom Abyss , a także pierwsza gra typu metaverse w GeForce NOW – Dual Universe. Poinformowano również, że zapowiedziana na 24 sierpnia przygodowa gra akcji Kena: Bridge of Spirits trafi do usługi już w dniu swojej premiery.

LEGO Builder’s Journey w GeForce NOW

LEGO Builder’s Journey to klimatyczna gra logiczna z widokiem izometrycznym, która czasami wymaga przestrzegania zasad… a innym razem ich łamania. Zadebiutowała w tym tygodniu na platformie PC w sklepach Steam oraz Epic Games Store i można w nią grać również na wszystkich kompatybilnych urządzeniach obsługiwanych przez usługę GeForce NOW. Gra wykorzystuje techniki RTX, co oznacza, że posiadacze abonamentów Founders oraz Priority mogą cieszyć się grafiką z ray tracingiem.

Phantom Abyss w GeForce NOW

Phantom Abyss to rozbudowana, asynchroniczna gra wieloosobowa, w której gracze przenoszą się do generowanych proceduralnie świątyń i muszą odzyskać święte relikwie ukryte w niebezpiecznych komnatach. W każdej świątyni można podjąć tylko jedną próbę, ale poszukiwacze przygód mogą uczyć się na błędach popełnionych przez poprzednich graczy. Gra pojawiła się w tym tygodniu w sklepie Steam w ramach wczesnego dostępu.

Dual Universe, czyli witamy w metaverse

Metaverse w grze Dual Universe to wspólny wirtualny świat, który dzielą wszyscy gracze. Buduj, kopiuj i twórz. Kontroluj globalną gospodarkę. Trzymaj się bezpiecznych stref i graj pokojowo lub walcz w czasie rzeczywistym w wyjątkowym trybie PvP. Gra posiada własny launcher i jest dostępna w wersji beta.

Kena: Bridge of Spirits na premierę w streamingu „zielonych”

Kena: Bridge of Spirits to pełna akcji fabularna gra przygodowa łącząca eksplorację z dynamiczną walką. Główna bohaterka zbiera i rozwija drużynę uroczych duchowych towarzyszy zwanych Rot, zwiększając swój potencjał i odkrywając nowe sposoby na manipulację otoczeniem. Gra będzie dostępna w Epic Games Store od 24 sierpnia i od tego też dnia będzie można ją uruchamiać za pośrednictwem usługi GeForce NOW.

GeForce NOW – lista gier dostępnych od tego tygodnia

Źródło: informacja prasowa

Jacek Lisiecki

Zawodowo fotograf, hobbystycznie pasjonat sprzętu komputerowego i gier wideo wszelkiej maści. Ze słowem pisanym ściśle związany od kilkunastu lat. Każdą wolną chwilę poświęca na łączenie tego, co szczerze kocha w życiu robić.
UWaga! Gorące informacje!