fbpx

Gdzie i kiedy obejrzymy Nintendo Direct? Mamy kilka możliwości

Na początku lutego dostaliśmy przesłanki, że zbliża się Nintendo Direct. Plotki te potwierdziły się wczoraj i już wiemy, kiedy odbędzie się impreza i co mniej więcej zobaczymy. Pokaz ma się odbyć już dziś, więc szykujcie się na garść najnowszych informacji ze świata Nintendo.

Cała impreza ma się rozpocząć o godzinie 23:00 czasu polskiego, a będziemy mogli ją oglądać w aż trzech miejscach. Transmisja ma się odbywać z kilku oficjalnych sklepów Nintendo, a zobaczymy ją na YouTubeTwitch, a także na oficjalnej stronie Nintendo.

Co zaprezentują twórcy na Nintendo Direct?

Cała transmisja ma potrwać około 40 minut. Niestety Nintendo nie podało, co konkretnie zobaczymy, ale na pewno pojawią się tytuły mające zadebiutować w pierwszej połowie obecnego roku. To oznacza, że mamy szansę dowiedzieć się więcej o takich grach jak The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (zaplanowana na maj), ale także o produkcjach bez określonej daty, a do nich zaliczają się Metroid Prime 4 i nieustannie przekładana Advance Wars 1 + 2 Re-Boot Camp.

To ostatnie jest dość prawdopodobne, ponieważ niedawno gra dostała kody NSUID, a to może oznaczać, że niedługo trafi do sklepu internetowego. Tak czy inaczej, wszystkiego dowiemy się już dzisiaj, a my oczywiście zdamy wam relację z pokazu – bądźcie czujni.