Gamescom 2021: Future Games Show. Gdzie obejrzymy drugi dzień wydarzenia?

Pierwszy dzień wydarzenia już za nami. Już dziś obejrzymy Gamescom 2021: Future Games Show. Wydarzenie to pozwoli nam przyjrzeć się dziesiątkom tytułów od czołowych producentów.

26 sierpnia 2021

Oficjalne otwarcie Gamescom 2021 już za nami. Czas przejść do drugiego dnia, Gamescom 2021: Future Games Show rozpocznie się bowiem już dziś o godzinie 22:00. Konferencja ta pozwoli przyjrzeć się nam dziesiątkom gier od czołowych producentów. Cała impreza online będzie dostępna dla wszystkich na platformach Twitch oraz YouTube. Wydarzenie poprowadzą Maggie Robertson oraz Aaron LaPlante.

Ta specjalna edycja targów online Future Games Show na Gamescom będzie zawierać ponad 40 gier różnych wydawców, w tym Frontier Developments, Team17, Koch Media i Tripwire Interactive. Wydarzenie skupia się na dostarczaniu klipów z rozgrywki, poradników dla programistów i światowych premier. Poniżej mała zapowiedź tej konferencji.

Ustrzel grową okazję

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!