fbpx

GAMDIAS HERMES M4 Hybrid – klawiatura mechaniczna z wieloma możliwościami

GAMDIAS prezentuje klawiaturę mechaniczną HERMES M4 Hybrid. Najnowsza propozycja oparta została o autorskie przełączniki oraz posiada 3 możliwości podłączenia.

Na skróty
  • GAMIDAS rozszerza swoją ofertę peryferii dla graczy.
  • Najnowszym urządzeniem będzie klawiatura mechaniczna.
  • HERMES M4 Hybrid posiada autorskie switche oraz 3 możliwości połączenia.
  • Zestaw wyposażony został w dwie wersje kolorystyczne nasadek.
  • Data premiery oraz cena nie zostały ujawnione.

GAMDIAS, producent podzespołów oraz peryferii komputerowych z naciskiem na graczy, prezentuje nową klawiaturę mechaniczną HERMES M4 Hybrid. Najnowsza propozycja zapewnia trzy możliwości połączenia – Bluetooth (z przełączaniem do 3 urządzeń), przewodowe oraz zapewniające brak opóźnień 2,4 GHz. Sprzęt oparty o autorskie rozwiązania ma zapewnić wysoką kulturę pracy podczas długich posiedzeń przy komputerze.

Klawiatura GAMDIAS HERMES M4 Hybrid w całej okazałości na białym tle
Źródło: GAMDIAS

Autorskie przełączniki GAMDIAS w HERMES M4 Hybrid

GAMIDIAS HERMES M4 Hybrid występować będzie w dość rzadko spotykanej wielkości 65%, która cechuje się niezwykle małymi rozmiarami, przy czym zachowuje klasyczne strzałki. Klawiatura wyposażona została w autorskie, dotykowe przełączniki o żywotności 50 milionów kliknięć. To co wyróżnia się na pierwszy rzut oka to nasadki (dwa kolory, które użytkownik może dowolnie mieszać – dołączone w zestawie) oraz obudowa, która wystaje mocno ponad obrys keycapów.

Przełączniki oraz nasadki w GAMDIAS HERMES M4 Hybrid
Źródło: GAMDIAS

Za bezprzewodową pracę odpowiada akumulator o pojemności 3000 mAh. Według producenta, HERMES M4 Hybrid na połączeniu 2,4 GHz i wyłączonym podświetleniu, jest w stanie wytrzymać aż 266 godzin nieprzerwanej rozrywki. Nawet biorąc pod uwagę brak światełek, wynik wydaje się być rewelacyjny. Klawiatura od GAMDIAS posiada adresowalne diody ARGB – oferują 16,8 miliona kolorów, które można dowolnie modyfikować poprzez aplikację. W niej również znajdzie się sporo dodatkowych możliwości takich jak makra.

GAMDIAS oficjalnie nie podzielił się jeszcze datą sprzedaży, jak i ceną za jaką będzie sprzedawana. Pewnym jest to, że HERMES M4 Hybrid wydaje się być ciekawą alternatywą dla bardziej popularnych marek, a autorskie rozwiązania mogą z pewnością przyciągnąć klientów. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie producenta.