Fueled Up – zapowiedź i zwiastun polskiej gry kooperacyjnej

Polskie studio indie Fireline Games poinformowało o nadchodzącej premierze Fueled Up, gry kooperacyjnej w stylu popularnego Overcooked od Ghost Town Games. Tym razem bez gotowania, za to z wielkimi kosmicznymi ośmiornicami!

Na skróty
  • Studio Fireline Games zapowiedziało nową grę kooperacyjną.
  • Premiera Fueled Up odbędzie się jeszcze w tym roku.

Overcooked udowodniło, że czeka nas wyjątkowo dobra zabawa, gdy razem ze znajomymi zostaniemy wrzuceni w wir skoordynowanych zadań. Teraz nadchodzi wieloosobowa gra Fueled Up, która pokaże nam, jak istotna jest współpraca między graczami na statku kosmicznym.

Naszą misją będzie odzyskiwanie międzygwiezdnych pojazdów. W tym celu razem z załogą trzeba zająć się tankowaniem, naprawą uszkodzeń oraz ratowaniem statków przed wrogą kosmiczną ośmiornicą. Towarzyszący zapowiedzi tytułu zwiastun zwraca uwagę również na uroczą animację i design małych kosmonautów.

Fueled Up – kiedy premiera gry?

Fueled Up pojawi się jeszcze w tym roku na PC, Xbox One i PlayStation 4. Nie znamy dokładnej planowanej daty premiery, za to już teraz możemy dodać grę do listy życzeń na Steamie.

Chociaż będzie można spróbować zagrać solo, Fueled Up ma zapewnić przede wszystkim wspólną rozrywkę. Tryb kooperacji – lokalnej lub online – przeznaczony jest dla maksymalnie czterech osób. Spodziewamy się, że dalsze etapy będą wymagały naprawdę umiejętnej organizacji zadań oraz świetnej komunikacji między graczami.

Zapowiada się dużo, dużo chaosu!