Forza Horizon 5 – twórcy zaprezentowali wygląd ogromnej mapy

Twórcy Forzy Horizon 5 zaprezentowali kolejny zwiastun nadchodzącej produkcji. Zobaczymy na nim pełny wygląd mapy gry oraz długo oczekiwaną Toyotę Supre GR 2020. Premiera tytułu coraz bliżej.

10 sierpnia 2021
Na skróty
  • Twórcy Forzy Horizon 5 zaprezentowali pełny wygląd mapy gry.
  • Widać na niej różnorodność krajobrazów, rozkład dróg oraz rozmiar wszystkich lokacji. Cała akcja będzie toczyć się na obszarach górskich, plażach, lasach, dżunglach, a także na terenach miejskich.
  • Dodatkowo potwierdzono, że oczekiwana Toyota Supra GR 2020 będzie dostępna od pierwszego dnia.

Twórcy tytułu Forza Horizon 5 zaprezentowali nowy zwiastun nadchodzącej produkcji. Producenci co jakiś czas udostępniają kolejne trailery. Teraz został opublikowany pełny wygląd mapy gry, jaką będziemy mogli przemierzać w przeróżnych rodzajach pojazdów w trakcie rozgrywki. Widać na niej różnorodność krajobrazów, rozkład dróg oraz rozmiar wszystkich lokacji. Na załączonej mapie widzimy obszary górskie, plaże, lasy, dżungle, a także tereny miejskie. Forza Horizon 5 pojawi się 9 listopada na konsolach Xbox Series X|S i Xbox One, a także na PC z systemem Windows 10 i Steam. W dniu premiery tytuł będzie dostępny w ramach usługi Xbox Game Pass.

Twórcy Forzy Horizon 5 dodatkowo potwierdzili że ​​gorąco oczekiwana i bardzo pożądana Toyota Supra GR 2020 będzie dostępna w grze od pierwszego dnia. Bez DLC, bez przeszkód. Trzeba przyznać, że zarówno dźwięk silnika, jak i samo auto wygląda naprawdę imponująco.

Forza Horizon 5 zabierze nas do Meksyku

Standardowo dla serii dostaniemy duży, otwarty świat. Tym razem akcja gry będzie odbywała się na terytorium Meksyku, który ma być bardzo zróżnicowany pod względem miejsc, jakie zobaczymy. Będziemy mogli odwiedzić m.in. dżungle, pustynie czy ogromny wulkan. Nowością w serii ma być dynamiczny system wydarzeń pogodowych. Grać będziemy mogli zarówno sami, jak i z innymi graczami. Ponownie dostaniemy kampanię, w ramach której odblokujemy różne pojazdy, a te potem będziemy mogli ulepszać i dostosowywać do własnych preferencji. Będziemy mogli używać ich też w rozgrywkach multiplayerowych.

Ustrzel grową okazję

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!