fbpx

Film Mortal Kombat 2 rozbudza oczekiwania dzięki nowej obsadzie i obietnicom widowiskowych walk

16 czerwca 2023,
09:00
Amira El Berrah

Mortal Kombat 2 zapowiada się na spektakularną kontynuację filmowej adaptacji serii gier. Najnowsze wieści dotyczące obsady budzą ogromne zainteresowanie wśród fanów.

Postać z Mortal Kombat 1. Liu Kang

Sequel kinowej adaptacji gry Mortal Kombat z 2021 roku szykuje się do kolejnej emocjonującej odsłony. Mortal Kombat 2 przyciąga uwagę fanów filmów akcji i serii gier dzięki zapowiedzi udziału nowych aktorów w obsadzie.

Jakich aktorów zobaczymy w Mortal Kombat 2

Reżyser, Simon McQuoid, ogłosił, że w sequelu pojawi się kilka kluczowych postaci. Najbardziej imponującą wiadomością jest casting Martina Forda, brytyjskiego aktora o imponującej sylwetce, który wcieli się w rolę Shao Kahna, przerażającego wojownika. Ford znany jest ze swoich ról w filmach akcji, co daje nadzieję na spektakularne pojedynki w filmie.

Martyn Ford na ringu
Champion 4: Walka o honor/Nu Image, Millennium Films/2016

Do obsady Mortal Kombat 2 dołączają również Desmond Chiam jako King Jerrod, ojciec Kitany, Ana Thu Nguyen jako Sindel, królowa z krainy Edenii, oraz Damon Herriman jako Quan Chi, tajemniczy czarodziej. Wielu aktorów z pierwszej części powraca również do swoich postaci, m.in. Lewis Tan powróci jako Cole Young, Jessica McNamee jako Sonya Blade, a Josh Lawson jako Kano.

Mortal Kombat 2 obiecuje nie tylko emocjonujące przygody bohaterów, ale również widowiskowe walki i efekty specjalne. Obecnie film jest kręcony w Australii, a scenariusz napisany został przez Jeremy’ego Slatera, znanego ze swoich osiągnięć w produkcjach Moon Knight i Umbrella Academy. Choć data premiery nie została jeszcze ogłoszona, miłośnicy serii nie mogą doczekać się kontynuacji i kolejnych emocji w brutalnym świecie Mortal Kombat.