Fantastyczna Czwórka – Jon Watts zrezygnował z posady reżysera filmu

Wszyscy fani oczekujący na nową odsłonę Fantastycznej Czwórki muszą uzbroić się w cierpliwość. Jon Watts odpowiedzialny za świetnie odebraną serię o Spider-Manie, właśnie odszedł ze stanowiska reżysera nadchodzącego projektu Domu Pomysłów.

30 kwietnia 2022

Zgodnie z informacją, jaka pojawiła się w serwisie Deadline, Jon Watts zakończył tymczasowo współpracę z Marvel Studios. Jednakże nie ma tu mowy o konflikcie ze studiem. Jak przyznaje sam Watts, potrzebuje on zwyczajnie przerwy od kina superbohaterskiego. Idealnie zbiega się to z informacją podaną przez „The Hollywood Reporter” o jego angażu na fotel reżysera nowego filmu sensacyjnego z Bradem Pittem dla Apple Studio.

Grafika będąca panelem z komiksu o Fantastycznej Czwórce
Źródło: Marvel Comics

Fantastyczna Czwórka – produkcja zamknie 4. fazę Marvel Cinematic Universe

Teaser z niebieską liczbą będącą rozpoznawalnym symbolem pierwszej rodziny superbohaterów zamknął ubiegłoroczne zapowiedzi filmów tworzących nadchodzącą fazę MCU. Na ten moment nie mamy jednak jeszcze żadnych informacji związanych z produkcją w tym, co najważniejsze z obsadą. Premiera Fantastycznej Czwórki nastąpi najprawdopodobniej gdzieś między 2023 a 2024.

Logo nadchodzącego filmu o Fantastycznej Czwórce
Źródło: Marvel Studios
UWaga! Gorące informacje!